Wieczorek, Szostak, Jackowski

i

Autor: Archiwum prywatne, Piotr Lampkowski/Super Express, Beata Górka/Super Express Wieczorek, Szostak, Jackowski

Jasnowidz Jackowski

Janusz Szostak odkrył tajemnicę Iwony Wieczorek?! Zmarł, zanim ujawnił dowody. Jasnowidz Jackowski mówi o ich ostatniej rozmowie

2022-12-10 5:00

Janusz Szostak zmarł 10.12.2021 roku w wieku 64 lat. Dziennikarz śledczy w ostatnim czasie koncentrował się na poszukiwaniu zaginionych osób w ramach działalności Fundacji Na Tropie. Szostak wiele lat swojej pracy zawodowej poświęcił na poszukiwania Iwony Wieczorek, 19-latki, która zniknęła, wracając z Sopotu do domu. Jasnowidz Jackowski, podczas spotkania z dziennikarzem "Super Expressu", mówił o ostatniej rozmowie z Szostakiem. Czy rozwiązał zagadkę zaginięcia Iwony Wieczorek?!

Janusz Szostak odkrył tajemnicę Iwony Wieczorek?! Zmarł, zanim ujawnił dowody. Jasnowidz Jackowski mówi o ich ostatniej rozmowie

Janusz Szostak zmarł 10 grudnia 2021 roku w wieku 64 lat. Dziennikarz śledczy zasłynął między innymi z tego, że skupiał się na poszukiwaniu zaginionych osób w ramach działalności Fundacji Na Tropie. Po przeszło dwóch dekadach od zniknięcia to ekipa dziennikarza odnalazła ciało Joanny Gibner. To jedna z wielu spraw, które spędzały mu sen z powiek. Szostak dążył również do ostatecznego wyjaśnienia tajemniczej sprawy Iwony Wieczorek. Czy udało mu się ją rozwiązać? Czy Janusz Szostak odkrył tajemnicę Iwony Wieczorek? W trakcie spotkania z najsłynniejszym polskim jasnowidzem zapytaliśmy go o sprawę Iwony Wieczorek. Co zobaczył w swojej wizji Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa?

- Pozwoli pan, że na temat Iwony Wieczorek nie powiem ani słowa – usłyszał od jasnowidza Jackowskiego dziennikarz „Super Expressu”. Jednak po chwili dodał: - W mojej głowie jest to dawno zamknięta sprawa. Ostatnią osobą, z którą rozmawiałem o Iwonie Wieczorek, tak na poważnie, był pan redaktor Szostak, który na krótko przed śmiercią napisał książkę „Kto zabił Iwonę Wieczorek?”. Potem nagle zmarł. Nie chcę do tej sprawy wracać. Ja ją w sobie zamknąłem. Wiele lat temu doszło do konfrontacji między mną, a kimś. Wtedy dużo wskazywało na to, że z tą sprawą może mieć wspólnego jakiś człowiek – wspomina jasnowidz Jackowski. - Byłem później na policji przesłuchiwany w tej sprawie. Ona do dzisiaj nie jest wyjaśniona. Nie chcę się w tym taplać. Nie mam nic nowego do powiedzenia – powiedział Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, po czym złowieszczo dodał: - Obawiam się, że ciało Iwony Wieczorek może nie istnieć. I jeżeli ktoś chce wyjaśnić sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek pod względem znalezienia ciała, to chyba jest to już w tej chwili nierealne. Według mnie, tę sprawę można wyjaśnić teraz już tylko poszlakowo – zakończył swoją wizję jasnowidz Jackowski.

To jednak nie pierwszy raz, gdy jasnowidz Jackowski w takim tonie wypowiada się o sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek.

Jasnowidz Jackowski przeżył rodzinny dramat. Wyrzucił książkę o Iwonie Wieczorek

We wrześniu 2021 roku pisaliśmy o sytuacji, o której jasnowidz Jackowski opowiedział swoim słuchaczom podczas audycji, którą prowadził na swoim kanale na YouTube. To właśnie wtedy nawiązał do książki Janusza Szostka "Kto zabił Iwonę Wieczorek?" Co takiego powiedział Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa? Sprawdź to w naszej galerii zdjęć, którą znajdziesz TUTAJ Jasnowidz Jackowski opowiada wstrząsającą historię. Jego pies oślepł przez książkę o Iwonie Wieczorek?! lub poniżej.

Janusz Szostak - autor książki o Iwonie Wieczorek

- Motywuje mnie przede wszystkim potrzeba dotarcia do prawdy. Sprawy, o których piszę w książkach nigdy nie doczekały się wyjaśnienia. Do wielu z nich zbierałem materiały ponad 20 lat – mówił Janusz Szostak, reporter śledczy, autor kilkunastu książek poświęconych przestępczości zorganizowanej i tematyce kryminalnej, również historii Iwony Wieczorek. Kolekcję książek Janusza Szostaka można teraz kupić w promocyjnej cenie TUTAJ.

Janusz Szostak - autor książki o Iwonie Wieczorek

i

Autor: Harde, materiały pormocyjne Janusz Szostak - autor książki o Iwonie Wieczorek
Krzysztof Jackowski mówi o zaginionej Iwonie Wieczorek
Sonda
Czy uważasz, że kiedyś uda się wyjaśnić, co się stało z Iwoną Wieczorek?