Janusz Szostak nie żyje. Robił wszystko, by odnaleźć Iwonę Wieczorek. Chorował na COVID-19

2021-12-10 13:50
Nie żyje Janusz Szostak
Autor: SUPER EXPRESS Nie żyje Janusz Szostak

Janusz Szostak nie żyje. Znany dziennikarz śledczy i autor wielu książek zmarł w wieku 64 lat. Janusz Szostak w ostatnim czasie koncentrował się na poszukiwaniu zaginionych osób w ramach działalności Fundacji Na Tropie. Po przeszło dwóch dekadach od zniknięcia to ekipa dziennikarza odnalazła ciało Joanny Gibner. To jedna z wielu spraw, które spędzały mu sen z powiek. Szostak dążył również do ostatecznego wyjaśnienia tajemniczej sprawy Iwony Wieczorek. Niestety, nie było mu dane doczekać rozwiązania tej zagadki.

Janusz Szostak nie żyje. Dziennikarz śledczy miał 64 lata. Szukał Iwony Wieczorek

Janusz Szostak nie żyje. Wstrząsającą informację o śmierci dziennikarza śledczego potwierdzili jego bliscy. Janusz Szostak jeszcze w ubiegłym tygodniu, w rozmowie z redaktorem "Super Expressu", opowiadał o swojej nowej książce "Więzienny świat. Korupcja, przemoc, seks". Już wtedy wspominał, że nie czuje się najlepiej. Wczoraj powiadomił czytelników za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zmaga się z koronawirusem. Janusz Szostak był autorem książek, w których poruszał m.in. wątki kryminalne. Był również wydawcą magazynu "Reporter". Kierował działami sensacji oraz reportażu w "Expressie Wieczornym", gdzie zajmował się głównie przestępczością zorganizowaną w Polsce. Janusz Szostak współpracował jako reportażysta z licznymi redakcjami. Znane książki jego autorstwa to m.in. "Co się stało z Iwoną Wieczorek?", "Kto zabił Iwonę Wieczorek?", "Gangsterskie egzekucje", "Słowik. Skazany na bycie gangsterem", "Urwane ślady" oraz "Komando śmierci".

Fragmenty naszej ostatniej rozmowy z Januszem Szostakiem przeczytasz w artykule "Więzienny świat" obnaża prawdę o życiu za kratami! Janusz Szostak: "Byłem przerażony" [ZOBACZ SZCZEGÓŁY].

Nową książkę Janusza Szostaka pt. "Więzienny świat. Korupcja, przemoc, seks" znajdziesz m.in. na stronie www.empik.com.

Zobacz także: Ostatnia książka Janusza Szostaka. Mocna premiera tuż przed niespodziewaną śmiercią [FRAGMENT ROZMOWY]

Nie żyje Janusz Szostak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE