Jasnowidz Jackowski przeżył rodzinny dramat. Wyrzucił książkę o Iwonie Wieczorek

2021-09-21 7:06
Jasnowidz Jackowski przeżył rodzinny dramat. Wyrzucił książkę o Iwonie Wieczorek
Autor: Paweł Skraba Jasnowidz Jackowski przeżył rodzinny dramat. Wyrzucił książkę o Iwonie Wieczorek

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych i rozpoznawanych jasnowidzów współczesnej Polski. Podczas audycji, które prowadzi na swoim kanale YouTube dzieli się ze słuchaczami wizjami i przepowiedniami przyszłości. W trakcie ostatniego spotkania opowiedział wstrząsającą historię, która dotknęła jego psa Alberta. Jasnowidz Jackowski mówił o swoim śnie i książce o Iwonie Wieczorek, którą otrzymał. To właśnie przez nią jego pies miał stracić wzrok. Jak zakończyła się ta przerażająca historia? Przeczytaj!

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Jasnowidz Jackowski przeżył rodzinny dramat. Wyrzucił książkę o Iwonie Wieczorek

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego audycji, które prowadzi na kanale w serwisie YouTube, słuchają tysiące osób. Podczas nich jasnowidz Jackowski przekazuje na żywo wizje przyszłości. To właśnie nimi dzieli się ze słuchaczami. Podczas ostatniego spotkania ze słuchaczami opowiedział im o swoich osobistych przeżyciach. To, co mówił jasnowidz Jackowski, może przestraszyć wiele osób. Część z nich może w ogóle nie dać wiary słowom jasnowidza. Jackowski w audycji na żywo zdradził, jaki koszmarny los spotkał jego psa Alberta. Cała historia zaczęła się od tego, że jasnowidz przyniósł do domu książkę pewnego polskiego autora. I choć nie zdradza tytułu, to dowiadujemy się tego od samego autora. Chodzi o "Kto zabił Iwonę Wieczorek?" Janusza Szostaka. To właśnie przez tę książkę jego pies miał stracić wzrok. Co wydarzyło się w domu jasnowidza Jackowskiego? Co przekazał słuchaczom jasnowidz Jackowski? Najnowszą przepowiednię znajdziesz w galerii zdjęć poniżej bądź klikając TUTAJ.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał przerażającą wizję. Zdradza, czy władza w Polsce odpowie za swoje decyzje

Przepowiednia znajduje się pod zdjęciami w galerii.

Sprawdź swój aktualny horoskop TUTAJ.

Najbardziej trafione przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego - krach na giełdzie i tragedia na Śląsku
Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski. Przemysław Lewicki e-book
Autor: Wydawnictwo Harde
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE