Kościerzyna: Diler narkotyków zatrzymany. Zaatakował policjantów

2021-07-29 15:00
Kościerzyna: Diler narkotyków zatrzymany. Zaatakował policjantów
Autor: KPP Kościerzyna Kościerzyna: Diler narkotyków zatrzymany. Zaatakował policjantów

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zatrzymali 37-latka podejrzanego o posiadanie oraz handel środkami odurzającymi. Wczoraj decyzją sądu diler narkotyków trafił na trzy miesiące do aresztu. Za popełnione przestępstwa może mu grozić do 10 lat więzienia.

Do zatrzymania dilera przez zespół do walki z przestępczością narkotykową doszło w miniony wtorek (27 lipca) około godziny 16:00. Policjanci z Kościerzyny uzyskali wcześniej informację, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu 37-latek przechowuje niedozwolone środki odurzające. - Wiedza kryminalnych się potwierdziła. W trakcie przeszukania mieszkania zabezpieczono narkotyki. Dodatkowo mundurowi ustalili, że mężczyzna handlował nimi. Co więcej, mieszkaniec powiatu podczas zatrzymywania naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Został zatrzymany i trafił do aresztu - podaje Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie. Zabezpieczone środki odurzające zostały przekazane do dalszych badań.

- Na podstawie zebranego materiału dowodowego 37-latkowi przedstawiono zarzut posiadania i handlu narkotykami. Wczoraj sprawca decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu - informuje KPP.

Za popełnione przestępstwa sprawca może trafić za kratki nawet na 10 lat.

Dolar na grobie aktora "07 zgłoś się". Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE