Ksiądz pobity przez własne kochanki! ZWABIONY NA SEKS wpadł w pułapkę

i

Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Ksiądz pobity przez własne kochanki! ZWABIONY NA SEKS wpadł w pułapkę

Ksiądz pobity przez własne kochanki! ZWABIONY NA SEKS wpadł w pułapkę

2020-10-06 14:30

Przeniesienie do nowej parafii, burzliwe romanse i bolesna kara za rozwiązłe życie łóżkowe... Historia opisana przez Gazetę Miastecką budzi szok i niedowierzanie. Jak podaje lokalny dwutygodnik, dwie kochanki duchownego dowiedziały się o sobie nawzajem i postanowiły dać księdzu nauczkę. Działały w zmowie. Jedna z nich zwabiła mężczyznę, po czym wspólnie uwięziły go oraz dotkliwie pobiły!

Do zdarzenia miało dojść w kwietniu 2020 roku. Młody kapłan już od kilku miesięcy pełnił posługę w nowej parafii w powiecie bytowskim, dokąd przeniesiono go ze Słupska. W tym czasie dobrze poznał wiernych, nawiązując z nimi bliskie relacje... z niektórymi, jak na księdza, nawet za bliskie.

Jak opisuje autor szokującego artykułu, jedną z wybranek duchownego była nauczycielka, która rozstała się z mężem. Choć para ma dzieci, kobieta dokonała trudnego wyboru, gdyż chciała ułożyć sobie życie z kochankiem w koloratce. Nie przewidziała jednak, że proboszcz spotykał się na boku jeszcze z kimś.

Wściekła parafianka przygotowała na księdza zasadzkę. Jak podaje Gazeta Miastecka, zwabiła kapłana na seks, pozwalając ukryć się w szafie drugiej jego kochance. Zaskoczony lowelas otrzymał bolesną lekcję. Zamiast nagich zdjęć partnerek w telefonie, przegląda teraz fotografie swoich siniaków w lokalnej prasie.

Ksiądz testował zjeżdżalnię na placu zabaw