Lębork: Kobieta w ciąży wyszła na balkon i runęła na ziemię. Konstrukcja się zawaliła

i

Autor: KP PSP w Lęborku Lębork: Kobieta w ciąży wyszła na balkon i runęła na ziemię. Konstrukcja się zawaliła

Sceny grozy

Lębork: Kobieta w ciąży wyszła na balkon i runęła na ziemię. Konstrukcja się zawaliła

2022-10-06 11:49

W Lęborku rozegrały się prawdziwe sceny grozy. Ciężarna kobieta w wieku 30 lat wyszła razem z 28-letnim mężczyzną na balkon, by zaczerpnąć świeżego powietrza. Niespodziewanie konstrukcja pod ich stopami runęła i oboje spadli na ziemię! Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe.

W środę, 5 października, po godzinie 21:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie dotyczącego mrożącego krew w żyłach zdarzenia, do którego miało dojść w jednym z budynków wielorodzinnych w Lęborku. Na miejscu okazało się, że doszło do zerwania balkonu jednego z mieszkań. "Kierujący działaniem ratowniczym na miejscu zdarzenia zastał zerwany balkon na parterze obiektu, na którym przebywały dwie osoby - mężczyzna i kobieta. Ratownicy PSP i OSP Lębork - Ochotnicza Straż Pożarna poszkodowanym udzieli kwalifikowanej pierwszej pomocy, których następnie przekazali przybyłemu zespołowi Państwowego Ratownictwa Medycznego. Ratownicy PRM podjęli decyzję o transporcie poszkodowanych do szpitala", przekazują strażacy z KP PSP w Lęborku. Okazało się, że poszkodowanymi są ciężarna 30-letnia kobieta oraz 28-letni mężczyzna. Z naszych ustaleń wynika, że na szczęście nic poważnego im się nie stało, ale przeżyli prawdziwe chwile grozy. Teraz służby będą sprawdzać, dlaczego doszło do zerwania balkonu.

Sonda
Boisz się dużych wysokości?
76-letni kierowca potrącił motocyklistę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE