MAKABRYCZNY wypadek pod Kościerzyną: Trzy osoby ZGINĘŁY po zderzeniu z tirem!

2020-01-22 7:45 ToM / PT
Makabra na Pomorzu! Trzy osoby nie żyją po zderzeniu z tirem!
Autor: se.pl Straszny wypadek! Trzy osoby nie żyją po zderzeniu z tirem!

Koszmarny wypadek na drodze wojewódzkiej numer 235 w Kaliszu (pow. kościerski). Trzy osoby zginęły po zderzeniu tira z samochodem osobowym. Wszystkie ofiary śmiertelne podróżowały w osobówce. Ucierpiał też kierowca ciężarówki, który został przewieziony do szpitala.

Aktualizacja (22 stycznia): Znamy wstępne ustalenia policji. Czytaj więcej w artykule MAKABRYCZNE zderzenie z tirem na Kaszubach. ZGINĘLI trzej młodzieńcy [NOWE FAKTY | ZDJĘCIA].

Tragiczny wypadek miał miejsce w miejscowości Kalisz w powiecie kościerskim. Doszło tam do zderzenia tira z samochodem osobowym, w wyniku którego śmierć poniosły trzy osoby - podaje portal RMF 24. Ofiary śmiertelne wypadku podróżowały w osobówce, kierowca tira został przetransportowany do szpitala, lekarze udzielają mu pomocy medycznej.

Przyczyny tragedii jeszcze nie są znane, ale już wiadomo, że droga będzie zablokowana przynajmniej przez cztery godziny. Na miejsce śpieszy policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza, która w asyście prokuratora będzie wyjaśniać przyczyny i przebieg makabrycznego zderzenia.