Mama Iwony Wieczorek nie traci nadziei na odnalezienie córki. Muszą coś wiedzieć, co się wydarzyło tamtej nocy

i

Autor: Marcin Gadomski/SUPER EXPRESS, archiwum prywatne Ostatnie działania policji znowu wlały nadzieję w serce mamy zaginionej Iwony Wieczorek

Wraca sprawa tajemniczego zaginięcia

Mama Iwony Wieczorek nie traci nadziei na odnalezienie córki. "Muszą coś wiedzieć, co się wydarzyło tamtej nocy"

2022-10-17 9:59

Ostatnie działania policji znowu wlały nadzieję w serce osób, którym zależy na odnalezieniu zaginionej Iwony Wieczorek. Funkcjonariusze przeszukali m.in. dom Pawła, mężczyzny, który bawił się razem z 19-latką w dniu, gdy zniknęła. Jej mama twierdzi, że to właśnie znajomi Iwony Wieczorek mają wiedzę na temat tego, co mogło się stać w dniu zaginięcia jej córki.

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Mama 19-latki zdziwiona zachowaniem jej znajomego

Mama Iwony Wieczorek postanowiła skomentować ostatnie działania policji, która przeszukała dom Pawła, mężczyzny, który przebywał razem z jej córką 19 lipca 2010 r. Do Dream Clubu w Sopocie udały się z nimi jeszcze trzy inne osoby, ale zaginiona 19-latka opuściła towarzystwo tej samej nocy, które widziało ją wtedy po raz ostatni. Dwanaście lat od tamtego zdarzenia nadal nie wiadomo, co stało się z dziewczyną. Mama Iwony Wieczorek mówi w rozmowie z "Faktem", że to właśnie znajomi jej córki mają wiedzę na temat dalszego przebiegu wydarzeń. Kobieta jest ponadto zdziwiona zachowaniem 34-letniego dziś Pawła, który poskarżył się na łamach Onetu na sposób, w jaki jego i jego rodzinę potraktowali mundurowi. Jej zdaniem wszyscy muszą się liczyć nie tylko z tym, że policja nadal będzie próbowała rozwikłać zagadkę zaginięcia jej córki, ale również z tym, że w końcu się to uda. Mama Iwony Wieczorek dodaje, że nie oskarża nikogo z jej znajomych o udział w zniknięciu 19-latki, ale oczekuje jednocześnie, że wyjawią w końcu całą prawdę.

- (...) muszą coś wiedzieć, co się wydarzyło tamtej nocy. Nie sądzę, żeby nie wiedzieli, przecież szukali jej. Sami jej też szukali - mówi "Faktowi" kobieta.

Rutkowski Story - Poruszająca rozmowa z mamą Iwony Wieczorek
Sonda
Czy uważasz, że kiedyś uda się wyjaśnić, co się stało z Iwoną Wieczorek?

Co się stało z Iwoną Wieczorek?

POSŁUCHAJ AUDIOBOOKA i poznaj kulisy sprawy!

Listen to "Co się stało z Iwoną Wieczorek? Janusz Szostak" on Spreaker.