Morderstwo w Mądrzechowie. SZEŚĆ osób zatrzymanych! Sekcja zwłok jeszcze dziś! [NOWE FAKTY]

2021-02-21 14:47 mgorecki PAP
Kalisz: ciała małżonków znaleziono w mieszkaniu. Sekcja zwłok ujawniła STRASZNE szczegóły
Autor: Beata Olejarka/ Super Express zdjęcie ilustracyjne

Morderstwo w Mądrzechowie pod Bytowem (woj. pomorskie). Makabryczny finał imprezy urodzinowej. W sobotni wieczór podejrzany o tę zbrodnię 30-letni Piotr R. wtargnął na imprezę urodzinową i zabił 17-letniego Grzegorza K. Jeszcze jeden 17-latek został ranny. W niedzielę (21.02) prokuratura zdradza kolejne szczegóły. Zatrzymanych w tej sprawie zostało 6 osób, jedna z nich oddaliła się z miejsca zdarzenia i jako ostatnia została zatrzymana ok. północy. W poniedziałek pierwsze przesłuchania.

Aktualizacja (22 lutego): RZEŹ na osiemnastce, NOŻOWNIK zatrzymany. To tutaj doszło do ZBRODNI! [ZOBACZ SZCZEGÓŁY I ZDJĘCIA]

Zabójstwo w Mądrzechowie pod Bytowem

W nocy z soboty na niedzielę (20/21 lutego) w Mądrzechowie niedaleko Bytowa odbywała się impreza urodzinowa, ok. 21.00 jeden z uczestników zaalarmował policję. Nieproszony gość, który wtargnął na imprezę zamordował nożem 17-letniego Grzegorza K.

Początkowo doniesienia mówiły o 5 zatrzymanych osobach. Najnowsze ustalenia wskazują na 6 osób - ta ostatnia jest jeszcze w szpitalu. Dziś trafi na komendę.

- Pięć osób, w tym 30-latka podejrzewanego o śmiertelne ugodzenie nożem 17-latka, policja zastała i zatrzymała na miejscu zdarzenia. Natomiast ta szósta osoba oddaliła się z miejsca zdarzenia i została zatrzymana po północy. Była lekko ranna i trafiła do szpitala. Jeszcze dziś ma zostać doprowadzona do policji – zdradza Michał Sienkiewicz z zespołu prasowego KWP w Gdańsku.

Prokuratura przygotowuje się na przesłuchania

W poniedziałek (22.02) planowane jest doprowadzenie wszystkich zatrzymanych na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej w Bytowie. Wówczas też stawiane będą ewentualne zarzuty.

Nieoficjalne informacje wskazują, że śledczy przed rozpoczęciem czynności procesowych z zatrzymanymi chcą poznać wstępne wyniki sekcji zwłok, która ma być przeprowadzona jeszcze w niedzielę.

Czytaj więcej: ZABÓJSTWO na osiemnastce! Piotr ZADŹGAŁ 17-latka. Na sumieniu mordercy jest dużo więcej

Morderstwo w Pruszkowie. Zadźgał ojca w furii.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE