Poszukiwany, zatrzymany

i

Autor: Policja Poszukiwany, zatrzymany

przegrał tę grę

Myślał, że jest mistrzem w "chowanego". Przed więzieniem ukrył się w łóżku

2023-02-07 7:30

Pewien mężczyzna z Tuchomiu sądził chyba, że jest mistrzem zabawy w chowanego. Jeśli tak myślał, to wybrał sobie nieodpowiednich przeciwników, bo zamiast zyskać tytuł króla w chowanego, trafił za kratki. Stało się to po tym, gdy policjanci znaleźli go w łóżku, choć jego matka przekonywała mundurowych o tym, że 32-latka nie ma w domu.

32-letni mężczyzna bardzo wytrwale unikał płacenia alimentów. Jednak to nie było jego jedyne przewinienie. Mężczyzna odpowiadał także za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. To właśnie dlatego do drzwi mieszkania, w którym miał się ukrywać zapukała policja. Otworzyła je matka poszukiwanego i zapewniła mundurowych o tym, że jej syn faktycznie był w mieszaniu, jednak chwilę wcześniej je opuścił.  -

- Policjanci nie dali wiary kobiecie, też z tego powodu, że wcześniej słyszeli męski głos dobiegający zza drzwi - informują mundurowi i dodają: - Postanowili sprawdzić każdy kąt mieszkania. Okazało się, że mieli rację, a poszukiwany był na miejscu skryty w jednym z łóżek w schowku na pościel.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Już wkrótce trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi wcześniej zasądzoną karę ponad 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Zobacz koniecznie: Policja nie ukrywa, że szuka tych kobiet! Zobacz zdjęcia, może je widziałeś

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?