Najbardziej przyjazne osiedle w Trójmieście? "Pięknie, zielono i... wszędzie blisko!"

2020-02-19 10:00 Artykuł Sponsorowany
Hossa
Autor: Materiały prasowe

Powstające w gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino osiedle może ze spokojem aspirować do miana najbardziej przyjaznego zakątka Trójmiasta. W ramach inwestycji Wiczlino-Ogród deweloper Hossa łączy niezbędne udogodnienia oraz bliskość przyrody, zapewniając mieszkańcom optymalne warunki życia w zdrowiu, spokoju i harmonii. Dlaczego warto wybrać właśnie tę lokalizację? Przyjrzeliśmy się dokładnie wszystkim argumentom.

Na osiedlu Wiczlino-Ogród znajdą się głównie kameralne czterokondygnacyjne budynki z windami i podziemnymi halami garażowymi. Gama optymalnych powierzchni mieszkalnych jest bardzo szeroka. W ofercie znajdziemy dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania. Dodatkowe możliwości daje wybór oryginalnych dwupoziomowych loftów o ponadstandardowej wysokości z antresolą do indywidualnej aranżacji.

Duże witryny okienne i okna połaciowe znakomicie doświetlają mieszkania o każdej porze dnia, tworząc jasne, słoneczne wnętrza, w których chętnie się przebywa. Mieszkania i lofty zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach posiadają przestronne tarasy z widokami na piękną okolicę.

Zielone dziedzińce z miejscami do wypoczynku i starannie dobraną małą architekturą to domena osiedla Wiczlino-Ogród. Kameralność zabudowy oraz bliskość rekreacyjnych terenów zielonych zapewnia mieszkańcom spokój, ciszę, ale również różnorodne formy rekreacji dla osób w każdym wieku.

Wiczlino-Ogród Południe to najbardziej przytulna część osiedla. - Nową ofertę mieszkań przy ulicy Tęczowej wyróżnia zaciszne położenie w otoczeniu drzew i kameralne sąsiedztwo willowej zabudowy - tłumaczą przedstawiciele dewelopera Hossa. To jednak dopiero początek dobrych informacji.

Wzdłuż głównej ulicy Filipkowskiego funkcjonują przydatne mieszkańcom sklepy oraz punkty usługowe. Są wśród nich m.in. sklep spożywczy, piekarnia, warzywniak, klubokawiarnia, kwiaciarnia, fryzjer, salon urody, restauracja oraz gabinet dentystyczny. Na osiedlu znajdziemy też kilka przedszkoli oraz szkół języków obcych. Dopełnieniem jest sporej wielkości teren rekreacyjny z placem zabaw, tyrolką i boiskiem do streetballa. Po przeciwnej stronie ulicy Wiczlińskiej funkcjonuje natomiast nowoczesny kompleks edukacyjny z publicznym przedszkolem, szkołą podstawową i liceum. Uczniowie mogą dotrzeć tam na piechotę w zaledwie trzy minuty.

Szczegóły dotyczące mieszkań na osiedlu Wiczlino-Ogród znajdziesz na stronie internetowej dewelopera Hossa! Konsultanci są gotowi posłużyć radą i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Do sprzedaży wprowadzono już nowe budynki, jednak z rezerwacjami nie należy zwlekać. Zainteresowanie tym uroczym miejscem jest bowiem bardzo duże.

Artykuł Sponsorowany