Najbardziej uroczy zakątek w Trójmieście. Każdy chciałby zamieszkać na tym osiedlu! [ZDJĘCIA]

2020-02-01 8:00 Artykuł Sponsorowany
Chwarzno - Polanki
Autor: Materiały prasowe Chwarzno - Polanki

Piękna polana, stuletni las bukowy, a zaraz przy nich kameralna zabudowa willowa. W takim otoczeniu powstaje osiedle Chwarzno Polanki przy ulicy Chwarznieńskiej w Gdyni. W tym miejscu naprawdę można się zakochać. W harmonijny sposób łączy ono rytm otaczającej przyrody z przyjazną miejskością. Do oferty właśnie wprowadzone zostały nowe budynki.

Osiedle Chwarzno Polanki sąsiaduje z południową, dobrze doświetloną ścianą lasu. Położone jest zaledwie 10 minut od gdyńskiego Śródmieścia. Mieszkańcy będą mogli poczuć tu bliskość natury, ale również cieszyć się dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Oświata, przyjazna komunikacja, ośrodki handlowe i inne udogodnienia są na wyciągnięcie ręki.

Na polanie pod lasem powstanie teren rekreacyjny z placem zabaw i zbiornikiem retencyjnym, dając otwartość na różne aktywności. Przy ścianie lasu poprowadzona zostanie natomiast ścieżka spacerowa. Lokale handlowe na osiedlu będą rozmieszczone wzdłuż pierzei, której początek stanowić ma miejski plac z niezależnym pawilonem usługowym.

Oczy cieszyć będzie lekka, modernistyczna architektura z jasną kolorystyką elewacji oraz elementami naturalnego drewna i szkła. Dodatkowy atut stanowi duża ekstensywność. Przestrzenie między budynkami i duży udział zieleni w powierzchni osiedla pozwolą mieszkańcom czuć się w pełni swobodnie.

Chwarzno - Polanki
Autor: Materiały prasowe Chwarzno - Polanki

Osiedle Chwarzno Polanki przyciąga młodych, towarzyskich, otwartych i aktywnych ludzi, rozwijających pasje oraz dbających o swoje zdrowie. Sport, rekreacja, moda, zakupy, kultura… Tu wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Na osoby, które pragną zamieszkać w najbardziej uroczym zakątku Trójmiasta, czeka szeroka oferta dewelopera Hossa. Dostępne są mieszkania o zróżnicowanych metrażach i ciekawych rozkładach, z dużymi oknami, przestronnymi balkonami oraz tarasami. Odpowiednie sytuowanie zapewnia poczucie prywatności, pozwalając jednocześnie na zaczerpnięcie głębokiego oddechu.

Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni monitoring głównych ciągów komunikacyjnych osiedla oraz stref wejścia. W budynkach zostanie wykonane okablowanie, umożliwiające instalację nowoczesnych wideodomofonów.

Szczegóły dotyczące mieszkań na osiedlu Chwarzno Polanki znajdziesz na stronie internetowej dewelopera Hossa! Konsultanci są gotowi posłużyć radą i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Do sprzedaży wprowadzono już nowe budynki, jednak z rezerwacjami nie należy zwlekać. Zainteresowanie tym uroczym miejscem jest bowiem bardzo duże.

Artykuł Sponsorowany