Ceny nad morzem 2023. Danie dnia tańsze niż wejście do muzeum

i

Autor: PAWEŁ SKRABA/SUPER EXPRESS

Ceny nad morzem

Niewiarygodne, co właściciele tej restauracji nad Bałtykiem napisali przed wejściem. Klienci przystają i przecierają oczy ze zdumienia!

2023-08-14 15:42

Ceny nad polskim morzem potrafią przyprawić o zawrót głowy. Co roku w mediach społecznościowych krążą tzw. paragony grozy. Biorąc pod uwagę szalejącą inflację, wielu Polaków obawiało się, jakie będą ceny nad morzem w sezonie 2023. Wszechobecne podwyżki musiały przecież dotknąć także nadmorskich miejscowości. Właściciele restauracji nad morzem robią jednak wszystko, by nie zniechęcać turystów. Niektórzy wpadają na nietypowe pomysły, by przyciągnąć urlopowiczów. Zobaczcie, co właściciele jednej z restauracji w popularnej miejscowości nad Bałtykiem napisali przed wejściem do lokalu. Aż ciężko w to uwierzyć!

Ceny nad morzem 2023. Właściciele restauracji napisali to przed wejściem

Ponad 250 zł za obiad nad morzem dla dwóch osób - między innymi takie "paragony grozy" obiegły media społecznościowe. Czy rzeczywiście decydując się na urlop nad polskim morzem trzeba się przygotować na takie ceny? Wielu Polaków planujących urlop nad Bałtykiem przygotowuje się na najgorsze. Tymczasem właściciele restauracji prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie gości. Jak wynika z relacji naszej Czytelniczki, która co roku wypoczywa w jednym z najbardziej znanych nadmorskich kurortów, restauratorzy opamiętali się i ceny wcale nie poszły aż tak do góry. - Myślę, że przedsiębiorcy wiedzą, że przez inflację możemy sobie pozwolić na dużo mniej. Dlatego podnoszenie cen tylko by odstraszyło klientów. W wielu restauracjach i punktach gastronomicznych ceny są praktycznie takie same jak rok temu - relacjonuje pani Małgorzata. Co oczywiście wcale nie oznacza, że ceny nad polskim morzem w sezonie 2023 są przystępne. Nad Bałtykiem od lat nie jest tanio. Przedsiębiorcy starają się jednak za wszelką cenę zdobyć klientów. Przed jedną z restauracji zawisł nawet baner, który zapewnia, że tutaj ceny są jak przed rokiem. Zobaczcie sami!

Przeczytaj koniecznie: Turystka zobaczyła tę kartkę i nie wytrzymała. "Nic dziwnego, że nad morzem śmierdzi moczem"

Ceny nad morzem 2023

i

Autor: Jpp

Jakie są ceny nad morzem 2023? Sprawdziliśmy! Cenniki z restauracji nad Bałtykiem w naszej galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Lubisz wypoczywać nad polskim morzem?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki