Nowa Cerkiew: dwoje małych dzieci i matka rannych w wypadku. LPR w akcji

2021-08-03 16:03

Trzy osoby, w tym dwoje małych dzieci w wieku 2 i 4 lata zostało rannych po wypadku w Nowej Cerkwi w powiecie tczewskim (woj. pomorskie) - poinformowała Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku. Samochód uderzył w drzewo.

Jak poinformował PAP we wtorek, 3.08.2021 rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku Łukasz Płusa, do wypadku doszło o godz. 14.15 w Nowej Cerkwi w powiecie tczewskim (woj. pomorskie). Samochodem, który uderzył w drzewo podróżowały trzy osoby - matka i dwójka dzieci:  "Samochód osobowy uderzył w drzewo. Są trzy osoby poszkodowane - dzieci w wieku 2 i 4 lata oraz ich matka" - powiedział Łukasz Płusa. Jak wynika z informacji przekazanych przez Polską Agencję Prasową, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe transportuje rannych do szpitala. Czteroletnie dziecko jest nieprzytomnie. Na miejscu jest pięć zastępów straży pożarnej.

Zobacz też: Władysławowo: Zwęglone zwłoki w spalonej przyczepie kempingowej!

Budowa drugiej estakady na skrzyżowaniu Żołnierska Marsa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE