Władysławowo: Zwęglone zwłoki w spalonej przyczepie kempingowej!

2021-08-03 10:37
Władysławowo: Zwęglone zwłoki w spalonej przyczepie kempingowej!
Autor: PSP Puck Władysławowo: Zwęglone zwłoki w spalonej przyczepie kempingowej!

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło we Władysławowie! Puccy strażacy, którzy przybyli na miejsce powiadomieni o pożarze przyczepy kempingowej, zastali makabryczny widok. Żywioł doszczętnie strawił nie tylko przyczepę, w pogorzelisku znajdowały się zwęglone zwłoki mężczyzny. Policjanci aktualnie ustalają przyczyny śmierci mężczyzny, jego tożsamość i okoliczności wybuchu pożaru. Teren zabezpieczył technik kryminalistyki wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa.

Jak poinformowali strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Pucku, zgłoszenie o pożarze wpłynęło około godziny 3:00 nad ranem w we wtorek, 3 sierpnia. Ogień trawił przyczepę kempingową stojącą przy ul. Spokojnej we Władysławowie, kiedy strażacy przybyli na miejsce, zastali jedynie spalone resztki po przyczepie. Po dogaszeniu ognia przystąpiono do przeczesywania pogorzeliska. W trakcie akcji okazało się, że wewnątrz znajdowały się zwęglone zwłoki mężczyzny.

CZYTAJ TEŻ: Gdańsk. Miały być wymarzone wakacje, samolot odleciał bez nich!

W sumie interweniowało 14 strażaków, sprawa została przekazana policji, która prowadzi czynności pod nadzorem prokuratora. Na miejscu działał technik kryminalistyki i biegły z zakresu pożarnictwa. Zarówno tożsamość zmarłego, jak przyczyny wybuchu pożaru, pozostają nieznane.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE