Rozpoznajecie go?

Nowe ustalenia w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

2022-12-10 12:07

Od zaginięcia Iwony Wieczorek minęło już ponad 12 lat. Losy zaginionej 19-latki wciąż pozostają nieznane. Policja i prokuratura wciąż prowadzi śledztwo w tej zagadkowej sprawie. W związku z nowymi ustaleniami, opublikowano wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z zaginięciem Iwony Wieczorek. Rozpoznajecie go?

Policja szuka tajemniczego mężczyzny

Policja opublikowała film związany z prowadzonym śledztwem w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. W związku z nowymi ustaleniami policjanci szukają mężczyzny, którego widać na nagraniu.

"Osoby posiadające wiedzę na temat mężczyzny z załączonego nagrania proszone są o kontakt pod numerem telefonu 600 997 213 lub adresem e-mail wieczorek@policja.gov.pl" – apelują policjanci.

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

12 lat od zaginięcia Iwony Wieczorek

W lipcu 2022 r. minęło 12 lat od zaginięcia Iwony Wieczorek. Nad sprawą pracują obecnie prokuratorzy z Archiwum X, działającego w Małopolskim Wydziale Zamiejscowym Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie.

Iwona Wieczorek ostatni raz była widziana w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Miała wtedy 19 lat. Po grillowaniu na działce dziewczyna poszła ze znajomymi do jednego z sopockich klubów. Po wyjściu z dyskoteki wracała sama do swojego domu w Gdańsku. Niestety nigdy do domu nie dotarła. Dziewczyna przepadła bez wieści. W kilku miejscach zarejestrowały ją kamery monitoringu.

Przez 12 lat poszukiwań nie udało się trafić na jakikolwiek ślad po 19-latce. W poszukiwaniach, poza policją, brali udział prywatni detektywi. W sprawę zaangażowali się również m.in. zmarły w ubiegłym roku dziennikarz śledczy Janusz Szostak i Fundacja Na Tropie, Krzysztof Rutkowski, a także jasnowidz Krzysztof Jackowski, który w ostatniej rozmowie z "Super Expressem" stwierdził, że "ciało Iwony Wieczorek może nie istnieć"..

Sonda
Czy uważasz, że kiedyś uda się wyjaśnić, co się stało z Iwoną Wieczorek?