Pijani rodzice

i

Autor: Shutterstock Pijani rodzice

Szok!

Pijani w sztok rodzice opiekowali się czwórką dzieci! Skandal w Sopocie

2023-03-06 12:21

Mieli pod opieką czwórkę dzieci. Nie przeszkodziło im to w zorganizowaniu wspólnej libacji. O sprawie powiadomieni zostali policjanci z Sopotu. - Badanie alkomatem wykazało, że matka miała 2,3 promila, natomiast ojciec 2,2 promila alkoholu w organizmie - informuje asp. szt. Lucyna Rekowska z KMP w Sopocie.

Taki początek weekendu w wykonaniu rodziców czwórki dzieci? Niestety to nie scenariusz filmu z gatunku dramat. Oficer prasowa sopockiej policji informuje nas, że przed godziną 20:00 z dyżurnym miejscowej komendy telefonicznie skontaktował się kurator sądowy i powiadomił, że podczas kontroli rodziny nabrał podejrzeń, że rodzice mogą być nietrzeźwi. Funkcjonariusze natychmiast udali się pod wskazany adres i potwierdzili zgłoszenie.

Sopot. Pijani w sztok rodzice odpowiedzą przed sądem

- Okazało się, że 35-letni rodzice są nietrzeźwi i w takim stanie „opiekowali się” czworgiem dzieci w wieku 7-13 lat. Alkomat pokazał u matki 2,3 promila, natomiast u ojca 2,2 promila alkoholu w organizmie. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia przebadała dzieci, a następnie zaopiekowali się nimi pracownicy placówki opiekuńczej, do której na noc trafiła cała czwórka - podaje asp. szt. Lucyna Rekowska z KMP w Sopocie.

Następnego dnia para odebrała dzieci. Kompletnie nieodpowiedzialni rodzice za swój czyn odpowiedzą teraz przed sądem, do którego policjanci przekażą materiały sprawy. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Jaka kara powinna spotkać pijanych rodziców?
250 km/h autostradą A4! Wszyscy w BMW pijani