Życie na 10 metrach kwadratowych

Po blacie kuchennym do łóżka. Tak wygląda mikrokawalerka w Gdańsku. Cena? Szok!

2022-08-31 13:34

Mieszkanie w centrum Gdańska o powierzchni 10 metrów? To możliwe! W internecie pojawiło się ogłoszenie o możliwości wynajmu mikrokawalerki wyposażonej w aneks kuchenny, łóżko, a nawet łazienkę z prysznicem. Mieszkanie budzi zainteresowanie. Ogłoszenie ma na swoim koncie ponad 25 tys. wyświetleń.

Na jednym z serwisów ogłoszeniowych pojawiło się ciekawe ogłoszenie o możliwości wynajmu mieszkania w centrum Gdańska. Chodzi o mikrokawalerkę. Na około 10 metrów kwadratowych znalazło się miejsce na aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem i "sypialnię" na antresoli. Centralną część mieszkania zajmuje aneks kuchenny. Jego blat pełni rolę biurka, stołu, a także umożliwia (schodkami) dojście do antresoli. Co ciekawe, w części wspólnej budynku znajdują się płatne pralki. Zaletą mieszkania na pewno jest lokalizacja (sklepy, przystanek autobusowy). Ogłoszenie jest napisane również w języku angielskim, można więc przypuszczać, że oferta wynajmu jest kierowana także do obcokrajowców.

Mikrokawalerka w Gdańsku. 10 metrów kwadratowych za prawie 2 tysiące złotych!

Cena za wynajem mikrokawalerki to 1400 zł; plus rachunki 500 zł za miesiąc. Wychodzi prawie 2 tys. złotych za 10 metrowe mieszkanie. Ogłoszenie cieszy się sporym zainteresowaniem (ponad 25 tys. wyświetleń). Poniżej znajdziecie zdjęcia mikrokawalerki w centrum Gdańska. Co myślicie o takim mieszkaniu? Czy jest warte swojej ceny? Czekamy na Wasze komentarze.

Czytaj też: CamaSutra zaśpiewa na gminnych dożynkach. Z plakatu zniknęła nazwa zespołu. "Ksiądz złożył protest"

Sonda
Czy stać Cię na zakup mieszkania lub chociaż na kredyt na mieszkanie?