Pogrzeb porzuconego noworodka ze Starogardu Gdańskiego. Policja prosi o pomoc

2020-06-06 8:44 SCH
Pogrzeb - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay W piątek (5 czerwca) odbył się pogrzeb noworodka ze Starogardu Gdańskiego.

W piątek (5 czerwca) odbył się pogrzeb noworodka, którego ciało zostało odnalezione na obrzeżach Starogardu Gdańskiego w drugiej połowie maja. Prokuratura rejonowa we współpracy z policją prowadzi śledztwo w sprawie. Ciało dziecka zostało znalezione w na obrzeżach miasta w drugiej połowie maja. Śledczy ustalają bliższe okoliczności tego zdarzenia. Policja prosi o pomoc wszystkie osoby mające jakąkolwiek wiedzę w tej sprawie.

Śmierć noworodka ze Starogardu Gdańskiego. Prokuratura prowadzi śledztwo

Śledczy z Prokuratury Rejonowej w Starogardzie Gdańskim oraz policja prowadzą czynności w sprawie śmierci noworodka. Przypomnijmy, że ciało dziecka znaleziono 24 maja (niedziela) przy torowisku kolejowym na obrzeżach miasta, nieopodal ul. Iwaszkiewicza. Pogrzeb noworodka odbył się w 5 czerwca (piątek).

Funkcjonariusze szczegółowo analizują zebrany do tej pory materiał dowodowy, przeprowadzone czynności procesowe oraz uzyskane informacje operacyjne – mówi dla "Dziennika Bałtyckiego" asp. sztab. Marcin Kunka, specjalista ds. informacyjno-prasowych z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

Policja prosi o pomoc

Policja apeluje do osób mających wiedzę na temat tej zbrodni o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pod numerami telefonu 4774 27 240, tel. 4774 27 222 lub alarmowym 112. Informacje można także przekazać za pomocą poczty elektronicznej: komenda.starogard@gd.policja.gov.pl.

Każda przekazana policjantom informacja zostanie dokładnie sprawdzona. Funkcjonariusze gwarantują pełną anonimowość.

Źródło: dziennikbaltycki.pl

Chorzów: Bezwzględny oprawca znów zaatakował. Napadł na kobietę i pociął ją nożem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.