Pomorskie: Pijany jak bela uciekał quadem przed policją. Tego się nie spodziewał

i

Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Pomorskie: Pijany jak bela uciekał quadem przed policją. Tego się nie spodziewał

Pomorskie: Pijany jak dzwon UCIEKAŁ QUADEM przed policją. Tego się nie spodziewał

2020-10-13 7:30

Funkcjonariusze z bytowskiej policji zatrzymali 35-latka, który jest podejrzany o kierowanie czterokołowcem w stanie nietrzeźwości. Jak informują mundurowi, uciekał on quadem przed stróżami prawa, będąc kompletnie pijanym. Okazało się również, że sprawca posiada dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Kiedy udało mu się zwiać, był przekonany, że nie dosięgnie go ręka sprawiedliwości... A jednak!

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (10 października). Policjanci zauważyli mknącego z dużą prędkością kierowcę quada na ul. Szarych Szeregów w Bytowie. Mężczyzna wjechał na teren ogródków działkowych, zaś na widok radiowozu przyspieszył i zaczął uciekać. - Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg, jednak ze względu na warunki, musieli go przerwać - podaje Komenda Powiatowa Policji w Bytowie. - Mundurowi jednak szybko ustalili właściciela pojazdu i udali się do jego domu.

Pijany 35-latek był zaskoczony wizytą. W organizmie miał przeszło 1,5 promila alkoholu. - Ustalono też, że mężczyzna posiada wydany przez sąd dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. W najbliższym czasie zostanie przesłuchany - informuje bytowska policja.

Sprawca może trafić za kratki nawet na pięć lat.

Iga Świątek dopiero się rozpędza