Straż pożarna

i

Autor: Shutterstock Straż pożarna

Tragiczna śmierć

Pomorskie. Tragiczny pożar domu. Kobieta zginęła w płomieniach

2022-10-01 13:38

Do dramatycznego pożaru domu jednorodzinnego doszło w sobotę (1 października 2022) w miejscowości Rusek w powiecie starogardzkim (woj. pomorskie). Jak przekazuje Polska Agencja Prasowa, z budynku wyciągnięto ciało 76-letniej kobiety. Szczegóły poniżej.

Pomorskie. Tragiczny pożar. Kobieta zginęła w płomieniach

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w sobotę (1 października 2022) około godziny 10.00 w domu jednorodzinnym w miejscowości Rusek w powiecie starogardzkim (woj. pomorskie). Jak wynika z informacji przekazanych przez Polską Agencję Prasową, trwa dogaszanie pożaru. Z budynku wyciągnięto ciało 76-letniej kobiety.

Jak przekazał Polskiej Agencji Prasowej oficer prasowy KP PSP w Starogardzkie Gdańskim mł. asp. Michał Swobodziński, służby około godziny 10.00 otrzymały zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Rusek w powiecie starogardzkim.

- Strażacy po przybyciu na miejsce rozpoczęli działania gaśnicze i zabezpieczyli teren wokół budynku - relacjonował Michał Swobodziński, cytowany przez Polską Agencję Prasową.

Dodał, że strażacy w trakcie przeszukiwania budynku odnaleźli częściowo zwęglone zwłoki 76-letniej kobiety.

Dlaczego doszło do pożaru? Z informacji przekazanych przez Polską Agencję Prasową wynika, że niewykluczone, iż przyczyną pożaru było rozszczelnienie butli propan butan. Na miejscu pracują strażacy, policjanci i prokurator.

Pogrzeb Franciszka Pieczki
Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE