Przerażająca tragedia w Redzie. Nie żyje 32-latek, 6-latka i pies. Nietypowa decyzja prokuratury

i

Autor: Shutterstock

Straszne!

Przerażająca tragedia w Redzie. Nie żyje 32-latek, 6-latka i pies. Nietypowa decyzja prokuratury

2023-07-31 10:40

Sprawa potwornej tragedii w Redzie (województwo pomorskie) wstrząsnęła nie tylko mieszkańcami regionu. W domu grozy znaleziono zwłoki ojca, małej dziewczynki i psa. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna brutalnie zamordował 6-latkę i odebrał sobie życie. Tymczasem prokuratura podjęła ważną dla śledztwa decyzję.

Dramat, który rozegrał się w Redzie (powiat wejherowski) nie mieści się w głowie normalnego człowieka. W sobotę (29 lipca 2023 r.) w godzinach wieczornych kobieta dokonała makabrycznego odkrycia. Jej syn najprawdopodobniej zamordował 6-latkę i odebrał sobie życie. W domu był też martwy pies rasy pitbull. Kiedy zrozpaczona matka mężczyzny dotarła na miejsce, ten jeszcze żył. Niestety, ratownikom nie udało się go uratować. Wcześniej, ofiara poinformowała swoją matkę o złym stanie psychicznym. 

Czytaj więcej o sprawie: 6-latka i pies z poderżniętym gardłem. Ciało 32-latka w strasznym stanie. Rodzinna tragedia w Redzie

Reda. Prokuratura podjęła ważną decyzję ws. tragedii

Obecni na miejscu śledczy zabezpieczyli ślady. - Trwają czynności. Postępowanie postara się wyjaśnić podłoże tego zdarzenia - mówił w niedzielę prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Dla policji i prokuratury ważne będą wyniki sekcji zwlok ofiar. Dziennikarz "Super Expressu" potwiedził, że śledczy zdecydowali również o przeprowadzeniu sekcji zwłok psa. Chcą ustalić, czy zwierzę cierpiało katusze przed śmiercią, czy też zginęło od jednego ciosu nożem.

Reporterzy "Faktu" ustalili, że zmarły mężczyzna był komandosem. Na miejscu zabezpieczono kilka noży. Czy denat skrupulatnie zaplanował rozszerzone samobójstwo, czy działał w amoku? To najważniejsze pytanie, na które obecnie próbują odpowiedzieć prowadzący śledztwo.

W niedzielę rozpoczęły się przesłuchania świadków. "Fakt" podaje, że ze względu na szok, nie udało się porozmawiać z matką mężczyzny. Do tematu będziemy wracać. Rodzinie i bliskim zmarłych składamy wyrazy współczucia

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów:

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Krzysztof W. Zamordował swoją żonę a potem rzucił sie pod pociąg