Policja szuka Karolaka

i

Autor: Policja

Ale akcja!

Pseudokibic podobny do słynnego aktora. Policja szuka "Karolaka"

2022-08-03 15:46

Zamiast kinowym amantem został pseudokibicem. Policjanci z Gdańska, poszukują stadionowego chuligana łudząco podobnego do wybitnego polskiego aktora Tomasza Karolaka (51 l.). Tropiący zadymiarza kryminalni nadali mu nawet pseudonim od nazwiska gwiazdora.

Problemy sobowtóra Tomasza Karolaka zaczęły się 7 lipca podczas meczu Lechii Gdańsk z macedońską Akademiją Pandev.   W 8 minucie spotkania na jednej z trybun gdańskiego stadionu doszło do krwawych zamieszek. Uzbrojona w długie kije grupa krewkich pseudokibiców zaatakowała ochroniarzy z mieszczącego się na stadionie pubu. Ochronie udało się stłumić zamieszki, ale mecz został przerwany na ponad 40 minut. Awanturników, którym udało się uciec poszukuje policja.

- Gdańscy policjanci cały czas pracują nad sprawą uszkodzenia mienia, pobicia przy użyciu niebezpiecznego narzędzia oraz zakłócenia przebiegu imprezy masowej podczas meczu Lechii Gdańsk z Akademija Pandev. Funkcjonariusze typują sprawców tych przestępstw i dążą do zatrzymania tych osób - mówi Magdalena Ciska, rzeczniczka policji w Gdańsku.

Podczas analizy zabezpieczonych zapisów z kamer monitoringów, policjanci rzucił się w oczy mężczyzna przypominający wyglądem aktora Tomasza Karolaka. Kilku kiboli udało się złapać, ale siedmiu w tym „Karolak” nadal jest poszukiwanych. Wszystkie osoby, które wiedzą, kim może być mężczyzna ze zdjęcia o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, pod nr. tel. 47 741-62-75 lub pisząc na adres [email protected].

Tomasz Karolak kpi z wirusa. Nie uwierzycie, co zrobił na mieście