Seks na plaży w Gdyni! Zrobili to na piasku przy wszystkich

i

Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Seks na plaży w Gdyni! Zrobili to na piasku przy wszystkich

Seks na plaży w Gdyni! Zrobili to przy wszystkich na piasku [WIDEO]

2020-06-26 20:00

Zbliżenie z ukochaną osobą to coś wyjątkowego. Warto jednak pamiętać, by intymne spotkania odbywać w zaciszu, a nie w miejscach publicznych. Tę ważną zasadę zupełnie zlekceważyła para, która zdecydowała się na uprawianie miłości na widoku, a konkretnie... na gdyńskiej plaży! Zajętych sobą młodych ludzi nagrał internauta, który umieścił wideo w sieci. Zobaczcie sami, co tam się działo!

Seks na plaży, bez żadnych skrupułów! Wypoczywający nad morzem mieszkańcy Trójmiasta oraz turyści byli zszokowani, a niektórzy wręcz zniesmaczeni. Erotyczne zapędy nagranej pary okazały się jednak silniejsze od wstydu. Zobaczcie wideo z Gdyni, które wylądowało dziś na jednym z portali społecznościowych.

Seks na plaży w Gdyni

Jak byście się czuli, gdyby podczas Waszego pobytu na plaży ktoś zaczął uprawiać miłość w zasięgu wzroku? Czekamy na opinie w poniższej sondzie!

Sonda
Jakie odczucia budzi w Tobie widok baraszkującej pary?

Seks w miejscu publicznym to nie tylko problem trójmiejskich plaż. Poznaj szczegóły podobnej historii w artykule Ostre sceny seksu w tramwaju. Jedna z pasażerek nie wytrzymała [ZDJĘCIA].

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ TUTAJ!