Siłą weszli do mieszkania. To, co zobaczyli, było przerażające

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Horror!

Siłą weszli do mieszkania. To, co zobaczyli, było przerażające

2022-12-12 17:43

Policjanci z Malborka interweniowali w jednym z mieszkań przy ul. Grunwaldzkiej. Mundurowi otrzymali zawiadomienie od osoby, która nie mogła skontaktować się z bliskim. Służby przyjechały na miejsce zgłoszenia, ale nikt im nie otwierał. Do mieszkania weszli siłą. To, co zobaczyli, było przerażające. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Malbork. Zwłoki 64-letniego mężczyzny w mieszkaniu

Policjanci z Malborka w jednym z mieszkań w dzielnicy Piaski przy ul. Grunwaldzkiej znaleźli zwłoki 64-letniego mężczyzny. Jak przekazała PAP oficer prasowa KPP w Malborku st. asp. Sylwia Kowalewska, w poniedziałek (12 grudnia) ok. godz. 10 policjanci po siłowym wejściu do mieszkania w dzielnicy Piaski w Malborku znaleźli ciało 64-letniego mężczyzny. - Policjanci otrzymali zgłoszenie od jednego z członków rodziny, że nie może skontaktować się z bliskim - relacjonowała Kowalewska. Funkcjonariusze po przyjeździe pod wskazany adres nie mogli dostać się do środka. Wezwani na miejsce strażacy pomogli policjantom w siłowym dostaniu się do mieszkania.

St. asp. Kowalewska podkreśliła, że na miejsce został wezwany lekarz, który stwierdził zgon. Policjantka zaznaczyła, że lekarz wykluczył udział osób trzecich. - Prokurator odstąpił od dalszych czynności, zwłoki zostały wydane rodzinie - powiedziała.

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Express Biedrzyckiej - gen. Stanisław KOZIEJ - Z Putinem u władzy ta wojna się nie skończy
Listen to "Za zamkniętymi drzwiami. Dlaczego przemoc domowa to wciąż duży problem?" on Spreaker.