Skoczne wakacje w Parkach Trampolin JUMPCITY! Zdobądź karnet i baw się bez limitu

2021-06-19 8:30
Skoczne wakacje w Parkach Trampolin JUMPCITY! Zdobądź karnet i baw się bez limitu
Autor: JUMPCITY Skoczne wakacje w Parkach Trampolin JUMPCITY! Zdobądź karnet i baw się bez limitu

Parki Trampolin JUMPCITY zapraszają na wyjątkowo skoczne wakacje! W każdym parku czeka na Was ponad 50 trampolin. Są też baseny z gąbkami, ścianki wspinaczkowe, arena dodgeball, kosze do ćwiczenia wsadów, ścieżki akrobatyczne i wiele innych atrakcji. Największe tego typu parki w naszym regionie są doskonałym miejscem, by przekonać się, jak wygrać z grawitacją. Letnia oferta pozwoli Wam skakać do woli przez całe wakacje!

Wakacje na trampolinach to spełnienie marzeń! Taki sposób regularnego spędzania wolnego czasu pozwoli Wam poprawić sylwetkę i utrzymać formę przez cały sezon. Od 14 czerwca prowadzona jest sprzedaż wakacyjnych karnetów w atrakcyjnych cenach. Wejściówki uprawniające do korzystania ze wszystkich obiektów JUMPCITY bez limitu dostępne są w cenach 149, 199 i 249 złotych. Pierwsze dwa warianty to oferta limitowana. Kto pierwszy, ten lepszy! Dlatego nie warto zwlekać z zakupem karnetu. Nie pozwólcie, by wymarzone wakacyjne szaleństwo wymknęło Wam się z rąk.

Na dwóch tysiącach metrów kwadratowych poczujecie się niczym prawdziwi akrobaci. Sen o lataniu staje się tu rzeczywistością, a z czasem spektakularne triki okazują się dziecinnie proste. Zróżnicowane atrakcje nie pozwalają zaznać nudy nawet przez sekundę. Park Trampolin JUMPCITY jest idealnym miejscem rozrywki zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z akrobatyką, jak i dla zaawansowanych adeptów wysokich skoków. Atrakcje przewidziane są dla dzieci i dorosłych. Trenerzy z uśmiechem na ustach uczą robienia salta rodziców oraz ich pociechy. Do jednorazowego odwiedzenia JUMPCITY zachęcają również aktualne promocje, czyli druga godzina zakupiona w recepcji o 50 procent taniej!

Co można robić w Parku Trampolin JUMPCITY? - To miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! Tu płeć i wiek nie ma znaczenia. Liczy się jedynie nieskrępowana radość i wybuchowa dawka endorfin, jaką dostarcza skakanie na trampolinach. Naszym celem jest dzielenie się swoją pasją i poszerzanie grona zapaleńców, którzy każdego dnia będą przełamywać swoje słabości na trampolinach - tłumaczą pracownicy JUMPCITY, dla których park stał się miejscem rozwijania pasji. - W każdym punkcie JUMPCITY znajdziecie mnóstwo atrakcji, takich jak basen z gąbkami, arena z koszami do ćwiczenia wsadów, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe czy arena dodgeball przeznaczona do gry w zbijaka - dodają.

Skoczne wakacje w Parkach Trampolin JUMPCITY! Zdobądź karnet i baw się bez limitu
Autor: JUMPCITY Skoczne wakacje w Parkach Trampolin JUMPCITY! Zdobądź karnet i baw się bez limitu

JUMPCITY jest doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku z rodziną i znajomymi. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do największych na Pomorzu Parków Trampolin JUMPCITY. Do zobaczenia!

JUMPCITY Gdynia

ul. Tadeusza Wendy 7/9

81-341 Gdynia, tel: 58 380 07 70

JUMPCITY Gdańsk

al. Grunwaldzka 355 (vis-a-vis Uniwersytetu Gdańskiego)

80-309 Gdańsk, tel: 58 380 80 88

JUMPCITY Rumia

ul. Grunwaldzka 108 (Port Rumia)

84-230 Rumia, tel: 58 380 17 65

JUMPCITY Katowice

ul. Tadeusza Kościuszki 227

40-600 Katowice, tel: 32 781 88 84

Więcej informacji i najtańsze bilety znajdziesz na stronie internetowej. Odwiedź JUMPCITY na Facebooku, by być na bieżąco!

Artykuł Sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE