Słupsk. Przyszłość zawitała do szkoły! Pierwsza w Polsce klasa dla youtuberów!

i

Autor: StockSnap / pixabay Słupsk. Przyszłość zawitała do szkoły! Pierwsza w Polsce klasa dla youtuberów!

Słupsk. Przyszłość zawitała do szkoły! Pierwsza w Polsce klasa dla youtuberów!

2021-03-22 18:46

W naszych czasach większość nastolatków chce być youtuberem, vlogerem, influencerem i robić karierą w Internecie na Tik Toku, YouTube czy Instagramie. Nic dziwnego, że dla młodych ludzi pragnących realizować swoje marzenia, powstała właśnie pierwsza klasa w Polsce, po której można zostać wykształconym youtuberem. Klasa powstała w I Prywatnym Ogólnokształcące Liceum w Słupsku.

Liceum, które oferuje możliwość wyboru klasy o profilu vlogerskim znajduje się w Słupsku i cieszy się dużą popularnością. Profil ten ma za zadanie kształcić uczniów pragnących budować swoją markę osobistą. W ramach zajęć uczniowie będą mogli przebywać w specjalnym studio nagraniowym, gdzie będą mieli zajęcia praktyczne. Klasa vlogerska jest idealna dla uczniów, którzy uwielbiają media społecznościowe i chcą w przyszłości założyć swoje własne pod kątem biznesowym.

- Chcesz założyć własną markę lub kanał w mediach społecznościowych? A może wiążesz swoją przyszłość z szeroko pojętym marketingiem? Klasa Vlogerska jest dla Ciebie! Podczas 4-letniej edukacji pomożemy Ci stworzyć markę / wizerunek, zbudować własną identyfikację wizualną, pozyskać wartościowych fanów oraz nauczymy jak radzić sobie z hejtem i sukcesem! - zachwala klasę szkoła w Słupsku. 

Jak twierdzą przedstawiciele szkoły po ukończeniu nauki w klasie dla youtuberów można będzie zostać zostać youtuberem, vlogerem, influencerem, dziennikarzem, fotografem lub marketingowcem. "Twój wizerunek w mediach społecznościowych będziemy budowali stopniowo, dzięki takim szansom jak wywiady ze znanymi osobami, uzyskasz wartościowy content dla swoich obserwatorów" - zapowiada szkoła. 

Co ciekawe, a także wiele mówiące o czasach, w których żyjemy słupskie liceum zdecydowało się zlikwidować swoją klasę dziennikarską i zamiast tego wprowadzić właśnie klasę vlogerską. Łukasz Jankowski, dyrektor I Prywatnego LO w Słupsku, twierdzi, że w ten sposób starano się, by profile pokrywały się z realnym zapotrzebowaniem na rynku pracy.

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku
Sonda
Chciałbyś móc żyć z prowadzenia swojego kanału na YouTube?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE