Słupsk. Przyszłość zawitała do szkoły! Pierwsza w Polsce klasa dla youtuberów!

2021-03-22 18:46
Słupsk. Przyszłość zawitała do szkoły! Pierwsza w Polsce klasa dla youtuberów!
Autor: StockSnap / pixabay Słupsk. Przyszłość zawitała do szkoły! Pierwsza w Polsce klasa dla youtuberów!

W naszych czasach większość nastolatków chce być youtuberem, vlogerem, influencerem i robić karierą w Internecie na Tik Toku, YouTube czy Instagramie. Nic dziwnego, że dla młodych ludzi pragnących realizować swoje marzenia, powstała właśnie pierwsza klasa w Polsce, po której można zostać wykształconym youtuberem. Klasa powstała w I Prywatnym Ogólnokształcące Liceum w Słupsku.

Liceum, które oferuje możliwość wyboru klasy o profilu vlogerskim znajduje się w Słupsku i cieszy się dużą popularnością. Profil ten ma za zadanie kształcić uczniów pragnących budować swoją markę osobistą. W ramach zajęć uczniowie będą mogli przebywać w specjalnym studio nagraniowym, gdzie będą mieli zajęcia praktyczne. Klasa vlogerska jest idealna dla uczniów, którzy uwielbiają media społecznościowe i chcą w przyszłości założyć swoje własne pod kątem biznesowym.

- Chcesz założyć własną markę lub kanał w mediach społecznościowych? A może wiążesz swoją przyszłość z szeroko pojętym marketingiem? Klasa Vlogerska jest dla Ciebie! Podczas 4-letniej edukacji pomożemy Ci stworzyć markę / wizerunek, zbudować własną identyfikację wizualną, pozyskać wartościowych fanów oraz nauczymy jak radzić sobie z hejtem i sukcesem! - zachwala klasę szkoła w Słupsku. 

Jak twierdzą przedstawiciele szkoły po ukończeniu nauki w klasie dla youtuberów można będzie zostać zostać youtuberem, vlogerem, influencerem, dziennikarzem, fotografem lub marketingowcem. "Twój wizerunek w mediach społecznościowych będziemy budowali stopniowo, dzięki takim szansom jak wywiady ze znanymi osobami, uzyskasz wartościowy content dla swoich obserwatorów" - zapowiada szkoła. 

Co ciekawe, a także wiele mówiące o czasach, w których żyjemy słupskie liceum zdecydowało się zlikwidować swoją klasę dziennikarską i zamiast tego wprowadzić właśnie klasę vlogerską. Łukasz Jankowski, dyrektor I Prywatnego LO w Słupsku, twierdzi, że w ten sposób starano się, by profile pokrywały się z realnym zapotrzebowaniem na rynku pracy.

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE