Słupsk: UKRADŁ PORTFEL i wypłacał pieniądze z bankomatów! Poznajesz tego człowieka?

2019-12-06 13:30 PT
Słupsk: UKRADŁ PORTFEL i wypłacał pieniądze z bankomatów! Poznajesz tego człowieka?
Autor: KMP Słupsk Słupsk: UKRADŁ PORTFEL i wypłacał pieniądze z bankomatów! Poznajesz tego człowieka?

Słupscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży portfela. Do zdarzenia doszło 13 listopada na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ulicy Hubalczyków. Złodziej użył skradzionych kart, pokonał zabezpieczenia PIN i wypłacał gotówkę z bankomatów. W jego ręce trafiło w sumie 3600 złotych.

Jak podaje Komenda Miejska Policji w Słupsku, sprawcą był mężczyzna przedstawiony na zdjęciu u góry artykułu. Ma około 45-50 lat, 175 centymetrów wzrostu, średnią budowę ciała i krótkie włosy koloru ciemny blond, zaczesane na bok. Nosi okulary w ciemnych oprawkach. Ubrany był w kurtkę koloru granatowego z czerwoną podpinką, spodnie niebieskie typu dżins oraz koszulę.

Policjanci ustalili, że poszukiwany poruszał się pojazdem marki Mercedes Sprinter lub Vito koloru białego. Samochód miał charakterystycznie oklejone szyby w kolorze białym.

- Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości bądź miejsca pobytu. Istotne wskazówki można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 59 848 06 45 lub 112, a także zgłaszając się do najbliższej jednostki policji - apelują funkcjonariusze.

ZOBACZ WIDEO: