STARANOWAŁ radiowóz, chciał ROZJECHAĆ policjanta. SZOKUJĄCE NAGRANIE [WIDEO]

2021-02-21 19:16 mta
STARANOWAŁ radiowóz, chciał ROZJECHAĆ policjanta. SZOKUJĄCY finał pościgu
Autor: KWP Gdańsk

Sceny grozy! 43-latek z Gdańska miał wiele na sumieniu, ale to, co wyprawiał ostatnio – przechodzi wszelkie pojęcie. Uciekał przed policją, staranował radiowóz i chciał rozjechać funkcjonariusza! Szokujące nagranie z tej akcji trafiło do sieci. Mężczyzna uciekł, ale… dwa tygodnie później skończył na drzewie. Powód? Znów próbował uciec przed sprawiedliwością. Skończyło się fatalnie.

Szokujący finał pościgu, a właściwie całej ich serii. Jeszcze na początku lutego 43-latek z Gdańska wymknął się policji, a podczas pościgu staranował radiowóz i omal nie potrącił funkcjonariusza! Złapanie go było kwestią czasu. Dwa tygodnie później mężczyzna znów uciekał. Tym razem skończył na drzewie.

Mężczyzna został zatrzymany w niedzielę rano. Dokładnie dwa tygodnie temu wydarł się z policyjnej obławy. Padły strzały! Mężczyźni ostrzelali auto, ale 43-latek... i tak uciekł. Teraz do sieci trafiło nagranie, na którym widać całe zdarzenie!

Zobacz też: Morderstwo w Mądrzechowie. SZEŚĆ osób zatrzymanych! Sekcja zwłok jeszcze dziś! [NOWE FAKTY]

7 lutego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, staranował radiowóz, próbował potrącić policjanta i uciekł z miejsca przestępstwa. W trakcie ucieczki uszkodził także inne zaparkowane na ulicy pojazdy. Kryminalni znali tożsamość tego mężczyzny, znali go z wcześniejszych interwencji związanych z przestępczością narkotykową – informują mundurowi z KWP w Gdańsku.

43-latek wymknął się policyjnej obławie, ale funkcjonariusze nie dali za wygraną. Zaraz po pościgu znaleźli jego porzucony samochód i zaczęli ścigać uciekiniera. Jak sami przyznają – zadanie nie było łatwe, bo poszukiwany ciągle zmieniał miejsce pobytu. W końcu dowiedzieli się, gdzie jest obecnie. Dziś rano postanowili go zatrzymać, a on… znów chciał uciec.

STARANOWAŁ radiowóz, chciał ROZJECHAĆ policjanta. SZOKUJĄCY finał pościgu
Autor: KWP Gdańsk

Dziś, około godziny 4.00 nad ranem, policjanci zauważyli go, gdy wsiada do samochodu i odjeżdża w kierunku ulicy Słowackiego. Policjanci dali mu sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania. 43-latek podczas ucieczki łamał przepisy drogowe, przejeżdżał przez skrzyżowania na czerwonym świetle, w pewnym momencie nie zapanował nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo – relacjonują mundurowi.

Mężczyzna trafił do szpitala, a stamtąd prosto do policyjnej celi. Mężczyzna może usłyszeć zarzut czynnej napaści na policjanta, niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz zniszczenia mienia. Za te przestępstwa grozi mu 12 lat więzienia.

Sedno Sprawy - Waldemar Kraska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE