Starogard Gdański: Porzuciła martwe dziecko w foliowym worku. Zakrwawioną matkę znaleźli w parku

2021-07-01 11:45
Starogard Gdański: Porzuciła martwe dziecko w foliowym worku. Zakrwawioną matkę znaleźli w parku
Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Starogard Gdański: Porzuciła martwe dziecko w foliowym worku. Zakrwawioną matkę znaleźli w parku

Zwłoki noworodka leżały w zaroślach! Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci dziecka, którego ciało znaleziono w środowy wieczór (30 czerwca) w Starogardzie Gdańskim. Policja zatrzymała matkę. Jak przekazała PAP rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk, wczoraj zgłoszono zaginięcie kobiety w zaawansowanej ciąży.

Zaginęła ciężarna kobieta. Znaleźli martwe dziecko i zakrwawioną matkę

Tragedia w Starogardzie Gdańskim. Jak poinformowało Radio Gdańsk, 39-letniej kobiety szukały patrole w całym mieście. Wieczorem odnaleziono ją w parku, niedaleko stacji paliw i rzeki przy ulicy Jagiełły. - Kobieta była zakrwawiona i wskazała miejsce, gdzie porzuciła dziecko w foliowym worku - podała dziś rozgłośnia. - Czekamy na wykonanie sekcji zwłok dziecka. Na chwilę obecną nie wiemy, czy urodziło się żywe, czy martwe - powiedziała Polskiej Agencji Prasowej prokurator Grażyna Wawryniuk.

O ujawnieniu ciała nowo narodzonego dziecka pisaliśmy dziś rano w artykule Starogard Gdański: Zwłoki noworodka w zaroślach! Martwe dziecko znaleziono w pobliżu stacji benzynowej [CZYTAJ WIĘCEJ].

Prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo.

Grób policjantki, która zabiła siebie i dziecko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE