Drogowa tragedia

Straszny wypadek przy wjeździe na A1. Dwóch mężczyzn zginęło na Obwodnicy Trójmiasta

2023-09-11 15:35

Tragiczny wypadek miał miejsce w poniedziałek (11 września 2023 r.) na Obwodnicy Trójmiasta (Juszkowo, w kierunku Łodzi). Dwaj mężczyźni zginęli przed wjazdem na autostradę A1. Na Pomorzu kierowcy mierzą się z ogromnymi utrudnieniami.

Drogowy horror rozegrał się na Obwodnicy Trójmiasta (S6) w kierunku Łodzi przed dojazdem do bramek na A1 w Juszkowie, między węzłami Gdańsk Południe a węzłem Rusocin. Zderzyły się tam bus i samochód osobowy. Śmierć poniosło dwóch mężczyzn. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przebieg i okoliczności tego wypadku - przekazali przedstawiciele Pomorskiej Policji w mediach społecznościowych. - Dla pojazdów znajdujących się za węzłem Gdańsk Południe policja wprowadza kontra ruch - pojazdy są zawracane. Na węźle Gdańsk Południe służby kierują na objazdy na Straszyn i na Pruszcz Gdański - powiedziała dyżurna GDKiA Izabela Osten-Sacken, cytowana przez PAP.

Tragiczny wypadek na Obwodnicy Trójmiasta. Apel policji

- Droga w kierunku Łodzi jest całkowicie zblokowana. Utrudnienia mogą potrwać do kilku godzin. Policjanci apelują o omijanie tego odcinka i kierowanie się w S7 - przekazują funkcjonariusze. Służby apelują o ostrożność. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej. Rodzinom i bliskim zmarłych składamy wyrazy współczucia. Do tematu będziemy wracać w kolejnych materiałach.

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym w Barcicach