Szukasz pracy marzeń? Przyjdź na Future3 i zacznij zarabiać na swojej pasji!

2019-10-07 9:00 Artykuł Sponsorowany
Future3
Autor: Materiały prasowe

Jak wynika z tegorocznej ankiety Stack Overflow, ponad 80 procent programistów deklaruje, że praca to ich hobby. Już niebawem nadarzy się doskonała okazja, by lepiej poznać tę branżę i stać się częścią świata IT. Na Technologicznych Targach Pracy Future3 w gdańskim Amber Expo z łatwością zdobędziesz potrzebną wiedzę, aktualne oferty pracy i wartościowe kontakty. To tu technologie łączą się z biznesem.

Dynamicznie zmieniająca się branża IT powoduje, że zapotrzebowanie na wąsko wyspecjalizowanych pracowników wzrasta. Jaki jest tego efekt? - Coraz więcej osób może odnaleźć w nowych technologiach swoje miejsce - zapewniają organizatorzy konferencji Infoshare.

Już 17 października 2019 roku w Amber Expo znajdziesz ponad 400 aktualnych ofert. Wstęp na Technologiczne Targi Pracy Future3 jest całkowicie darmowy! Przyjdź i przekonaj się, że IT jest właśnie dla Ciebie!

Future3. Dla kogo stworzono to wydarzenie?

Technologiczne Targi Pracy są skierowane do osób, które poszukują pierwszych doświadczeń w branży IT, m.in. studentów oraz absolwentów szkół oraz uczelni technicznych. - Każdego roku udział w targach biorą także uczestnicy szukający nowej inspiracji, myślący o przebranżowieniu się, np. w kierunku front-end web developmentu. Targi odwiedzają ludzie z całego regionu, nie tylko z Trójmiasta, ale również z Bydgoszczy, Koszalina, Olsztyna, Torunia czy Elbląga. Przed nami dziewiąta edycja imprezy, a zainteresowanie wciąż rośnie - zapewniają organizatorzy.

Future3
Autor: Materiały prasowe

Na Technologicznych Targach Pracy Future3 znajdziesz pracę lub staż w roli testera manualnego i automatycznego, IT administratora, DevOpsa, inżyniera AI/ML, analityka oraz programisty. Wśród wystawców nie zabraknie 50 największych pracodawców w regionie. Do grona partnerów dołączają w tym roku m.in. Nordea, Finastra, SII, Aspire Systems czy Lufthansa Systems.

Szkolenia, konferencje, konsultacje...

Oprócz wielu ciekawych ofert pracy i szerokiego wachlarza wystawców, organizatorzy przygotowali spotkania ze specjalistami, którzy znają branżę IT od podszewki. - Na scenie z eksperckim wystąpieniem wystąpią speakerzy znani z Infoshare, największej konferencji o nowych technologiach w Europie Środkowo-Wschodniej. Mowa m.in. o Maćku Aniserowiczu, autorze bloga devstyle.pl i książki “Zawód: Programista”. Prelekcję zaplanował także Krzysiek Kudryński (NVIDIA), zajmujący się zagadnieniami z obszaru ML/AI. Podczas Future3 opowie on o podstawach działania konwolucyjnych sieci neuronowych. Pojawią się również Mateusz Biliński (Niebezpiecznik.pl), Wojtek Ptak (Freshmail) i wielu innych - zapewniają organizatorzy.

Konsultanci HR doradzać będą, w jaki sposób podkreślić swoje mocne strony w CV. Podpowiedzą też, które kompetencje są dziś pożądane na rynku pracy. Pomogą również odpowiedzieć na być może najważniejsze pytanie: "Jak wysokich zarobków możemy spodziewać się wkraczając do świata IT?".

Znajdź pracę marzeń i aplikuj online!

Już teraz na stronie internetowej dostępne są oferty zatrudnienia. Każdy uczestnik, który podczas rejestracji zdecyduje się wgrać swoje CV do systemu, będzie mógł w trakcie targów w prosty sposób odpowiadać na ogłoszenia o pracę. Posłuży do tego kod QR umieszczony na identyfikatorze.

Aby wejść na Technologiczne Targi Pracy Future3, wystarczy pobrać bezpłatny bilet na stronie wydarzenia. Wydarzenie odbędzie się w Amber Expo w Gdańsku już 17 października 2019 roku w godzinach 11:00 - 18:00. Do zobaczenia!

Artykuł Sponsorowany