Tak pedofil ZWABIŁ DZIECKO! Na spotkania przyjeżdżał z daleka. Szokujące szczegóły "romansu"

2020-05-22 20:30 PT
Pedofil dziewczynka
Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Pedofil zatrzymany przez policję. Miał gwałcić 13-letnią dziewczynkę!

Trójmiejscy policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który wykorzystywał seksualnie 13-latkę! Sprawca miał uwieść dziewczynkę, a następnie doprowadzić do bezpośrednich spotkań. Wtedy posunął się o krok dalej. Zaczął molestować dziecko, a nawet inicjować stosunek płciowy. Teraz grozi mu długi pobyt za kratkami. W jaki sposób dorosły człowiek dopuszcza się obrzydliwych przestępstw wobec młodej ofiary? Jak udaje mu się nawiązać bliski kontakt i uśpić czujność? Szczegóły mogą szokować!

Sprawę mieszkańca województwa mazowieckiego, który molestował 13-latkę z Pomorza, badali funkcjonariusze z wydziału do walki z cyberprzestępczością. W końcu mundurowi zatrzymali 39-latka podejrzewanego o wykorzystywanie seksualne dziewczynki. - Mężczyzna zwabił to dziecko przez internet - tłumaczą policjanci. Wiele wskazuje na to, że przestępca miał wszystko zaplanowane, a zaufanie zdobywał z biegiem czasu.

- W trakcie działań wyszło na jaw, że 39-latek w połowie ubiegłego roku nawiązał kontakt z 13-latką. Poprzez komunikatory internetowe przesyłał jej m.in. swoje nagie zdjęcia - opisują funkcjonariusze. - Mężczyzna doprowadził do bezpośrednich spotkań z dziewczynką. Wówczas dochodziło do molestowania seksualnego tego dziecka, a także do stosunków płciowych.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ TUTAJ!

Zaskoczonego pedofila policjanci zatrzymali w jego miejscu zamieszkania. Sprawca kompletnie nie spodziewał się wizyty funkcjonariuszy. Nie stawiał oporu.

Podejrzanemu przedstawiono zarzuty po przewiezieniu do jednostki policji. Grozi mu 12 lat pozbawienia wolności. Wczoraj sąd podjął decyzję o 3-miesięcznym areszcie wobec 39-latka. Co ważne, mundurowi nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Jacek Karnowski, prezydent Sopotu: Niech Ziobro pokaże, że jest szeryfem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.