Tomek odpoczywał z rodziną w lesie. Nagle stało się coś strasznego

i

Autor: KMP Słupsk Tomek odpoczywał z rodziną w lesie. Nagle stało się coś strasznego

Tomek odpoczywał z rodziną w lesie. Nagle stało się coś strasznego

2022-06-28 9:14

Tomasz Lass z Kościerzyny wypoczywał razem ze swoją rodziną w lesie niedaleko wsi Korzybie. Nagle stało się coś strasznego. 42-latek przepadł bez śladu. Przerażona rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu Tomka.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku (woj. pomorskie) szukają zaginionego Tomasza Lass. Mieszkaniec Kościerzyny w poniedziałek (27 czerwca) wraz ze swoją rodziną spędzał czas w lesie w rejonie miejscowości Korzybie. W pewnym momencie 42-latek oddalił się i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Rysopis zaginionego mężczyzny: wzrost ok. 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, jasny blond, oczy szare, odstające uszy, niepełne uzębienie. Mężczyzna w chwili zaginięcia ubrany był w zieloną koszulkę, niebieskie spodenki długości ¾ i zielone kalosze. Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Słupsku, tel. 47 74 20 545 lub pod nr alarmowym 112. Czytaj też: Rozpacz po śmierci 17-letniego Szymona z Helu. "Miałeś zostać wujkiem naszego maleństwa..."

Krzczonów. Mateusz S. Zaginął, strażacy ugasili palącego się busa. W środku ujawnili zwłoki 18 letniego mężczyzny.
Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE