Tragedia w Jabłowie. Kierowca nie miał szans przeżyć tego wypadku [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-11-24 20:30
Tragedia w Jabłowie. Kierowca nie miał szans przeżyć tego wypadku
Autor: Marcin Gadomski / SUPER EXPRESS Tragedia w Jabłowie. Kierowca nie miał szans przeżyć tego wypadku

Do koszmarnego wypadku doszło w środowy wieczór, 24 listopada 2021 roku, w miejscowości Jabłowo na Pomorzu. Samochód osobowy, jadący jedną z dróg powiatu starogardzkiego, na prostym odcinku zjechał z pasa i zderzył się z autem dostawczym. Na miejsce wezwano kilka zastępów straży pożarnej, a lekarz potwierdził zgon 54-letniego mężczyzny. Zdjęcia znajdziesz w załączonej poniżej galerii.

Pierwszą informację o wypadku w Jabłowie służby otrzymały przed godziną 17:30 w środę, 24 listopada 2021 roku. Na terenie powiatu starogardzkiego doszło do potwornej tragedii. Droga wojewódzka nr 222 została tymczasowo zablokowana. Jak potwierdził obecny na miejscu korespondent "Super Expressu", auto osobowe zderzyło się tu z samochodem dostawczym. Niestety, w wyniku zdarzenia życie stracił kierowca osobówki. To mężczyzna, prawdopodobnie w wieku 54 lat. Jego zgon potwierdził lekarz. Szczegółowe okoliczności śmiertelnego wypadku mają ustalić policjanci pod nadzorem prokuratora.

Śmiertelny wypadek w Jabłowie na Pomorzu

Wstrząsające zdjęcia z miejsca wypadku na DW 222 w Jabłowie znajdziesz w poniższej galerii.

Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś/aś świadkiem wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE