Tragedia w Pomorskiem! 1,5-roczne dziecko utopiło się w zbiorniku z nieczystościami

2018-04-10 10:03
Karetka/archiwum
Autor: ESKA INFO Łódź Karetka/archiwum

W poniedziałek (9 kwietnia) w gminie Lipnica (województwo pomorskie) w zbiorniku wypełnionym wodą i nieczystościami utopiło się dziecko. Mimo prób reanimacji, nie udało się go uratować.

Zdarzenie miało miejsce nieopodal domu chłopca w miejscowości Ostrowite (powiat bytowski). Dziecko miało się bawić na podwórku. W pewnym momencie rodzice zorientowali się, że zniknęło im z oczu. Ojciec znalazł swojego 1,5-rocznego syna w zbiorniku z wodą i nieczystościami. Momentalnie przystąpiono do reanimacji i wezwano pogotowie. Ratownicy przez niemal godzinę kontynuowali akcję, jednak nie przyniosła ona skutku. Chłopiec zmarł.

Ciało dziecka zostanie przekazane na sekcję zwłok. Rodzice byli trzeźwi. Prokuratura Rejonowa w Bytowie wszczęła śledztwo w sprawie narażenia chłopca na niebezpieczeństwo utraty życia oraz nienależytego sprawowania opieki.

Zobacz także: Gdańsk: Znany trener personalny pobił swoją dziewczynę! [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE