Trójmiasto: Weekend będzie brzydki, ale potem... zacznie się lato! [PROGNOZA POGODY]

2021-05-07 11:45 Paweł Tabędzki
Trójmiasto: Weekend będzie brzydki, ale potem... zacznie się lato! [PROGNOZA POGODY]
Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Trójmiasto: Weekend będzie brzydki, ale potem... zacznie się lato! [PROGNOZA POGODY]

Przez cały nadchodzący weekend pogoda w Trójmieście i okolicach ma być dość kapryśna. Spodziewane są przelotne opady deszczu, a temperatura nie powinna przekroczyć 13 stopni Celsjusza. Prognozy mówią jednak, że w przyszłym tygodniu na Pomorzu zrobi się bardzo ciepło, a letnia aura zostanie z nami na co najmniej kilka dni!

Trójmiasto: Pogoda nas zaskoczy! Nawet 24 stopnie Celsjusza w cieniu

Weekend z przelotnymi opadami i niskimi wskazaniami termometrów trzeba będzie jakoś przetrwać. Za dnia około 12 stopni Celsjusza, a w nocy spadki do trzeciej kreski nad zerem... Nie tak wyobrażaliśmy sobie pierwszą połowę maja. Cierpliwość jednak się opłaci!

Najpóźniej od poniedziałku spodziewany jest wyraźny wzrost temperatury w Trójmieście i okolicach. Słupki rtęci powędrują w górę, dobijając nawet do 24 stopni Celsjusza. Zdaniem synoptyków szansa wystąpienia opadów również będzie zdecydowanie mniejsza. Temperatura powyżej 20 stopni spodziewana jest każdego dnia, aż do środy. Druga część tygodnia może być nieco chłodniejsza.

Pogoda w najbliższych tygodniach ma nam sprzyjać. Najwyższa pora przygotować letnie ubrania, by móc w pełni cieszyć się słońcem.

Pierwsza wiosenna burza nad Warszawą
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE