Bieniuk zapatrzony w Annę Przybylską. W Gdańsku powstał mural. Fani zaskoczeni: "Gdzie te jej piękne sarnie oczy?"

2021-05-09 15:15
Anna Przybylska
Autor: WBF

Gdańsk, na tamtejszym Wrzeszczu można oglądać mural, którego bohaterką jest ukochana i wiecznie wspominana Anna Przybylska. W październiku tego roku minie siódma rocznica śmierci aktorki. Pochodząca z Gdyni gwiazda, która jesienią 2014 roku przegrała walkę z nowotworem, doczekała się swojego własnego muralu. Gdzie można znaleźć uliczne malowidło, którego bohaterką jest Anna Przybylska? Podajemy adres, pod którym obejrzycie ten niezwykły mural! Sprawdź w artykule.

W sobotę zdjęciem ściennego malowidła, którego bohaterką jest Anna Przybylska pochwaliła się siostra aktorki. Agnieszka Kubera kilkanaście godzin temu opublikowała na swoim Instagramie informację o ogromnym muralu z wizerunkiem ulubienicy widzów. Siostra Ani Przybylskiej nie ukrywa wzruszenia i zachwytu efektem pracy gdańskiego artysty.

Mural z Anią Przybylską - gdzie powstał?

Autorem malowidła, które zdobi jedną ze ścian kamienicy na gdańskim Wrzeszczu jest Piotr Jaworski. Artysta, który przybrał artystyczny pseudonim TUSE jest absolwentem gdańskiego wydziału Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych. Aktywny w Trójmieście artysta streetowy wykonał portret Anny Przybylskiej na jednej z kamienic przy ulicy Partyzantów 24. Jest on także autorem muralu Krzysztofa Krawczyka, czy Henryka "Papcia Chmiela" Chmielewskiego.

Tymczasem niektórzy fani aktorki są nieco zaskoczeni muralem, a dokładniej tym, jak piękna aktorka została przedstawiona. Część z nich uważa, że na malowidle jest do siebie mało podobna: 

- piękna kobieta ale tu to niestety kompletnie nie ona . Gdzie te jej piękne sarnie oczy 

- Niestety nie udalo sie oddac piekna tej kobiety.Szkoda

- Jak większość Twoich prac mi się podoba, to ta mi nie podchodzi, przykro mi - komentują na profilu artysty 

Tak wygląda grób Anny Przybylskiej. Niezapomniani

Muralowi przyglądał się także Jarosław Bieniuk, partner Anny Przybylskiej, z którym aktorka miała troje dzieci.

Jarosław Bieniuk przy muralu Anny Przybylskiej
Autor: Instagram
m. jaśkiewicz - stawowczyk jot
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE