Ugodził kolegę nożem w nogę. Wcześniej pili od rana

i

Autor: KPP Malbork 49-latek ugodził nożem w nogę swojego 37-letniego kolegę.

Awantura na imprezie

Ugodził kolegę nożem w nogę! Wcześniej pił z nim od rana

2022-12-20 17:18

Ta impreza zdecydowanie wymknęła się spod kontroli. 49-latek ugodził nożem w nogę swojego 37-letniego kolegę. Wcześniej obydwaj, razem z jeszcze jednym znajomym, od rana pili alkohol. Agresywnemu 49-latkowi grozi do pięciu lat więzienia za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.

Dramatyczny finał libacji. 37-latek trafił do szpitala

W poniedziałek (19 grudnia) rano policjanci z Malborka otrzymali dramatyczne zgłoszenie. W jednym z mieszkań w Nowym Stawie mężczyzna został zraniony nożem. Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechali policjanci. Okazało się, że w mieszkaniu, od wczesnych godzin porannych, 3 mężczyzn w wieku 49, 37 i 30 lat piło alkohol. W pewnym momencie doszło do kłótni. 49-latek ugodził nożem w nogę swojego 37-letniego kolegę.

Poszkodowany został przewieziony do szpitala w stanie niezagrażającym życiu. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2 promile. Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli ślady oraz nóż, którego użył sprawca. Mundurowi, żeby szczegółowo wyjaśnić okoliczności tej sprawy, zatrzymali również do wytrzeźwienia 30-latka, który był świadkiem feralnego wydarzenia.

49-latek usłyszy zarzut uszkodzenia ciała swojego kolegi. Za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Jak często pijesz alkohol?
Mieszkanka Krzyża jeździła po chodniku... na łyżwach!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki