Ukrainiec zamordowany w mieszkaniu. 19-latek zatrzymany

i

Autor: CC Pixabay.com / Licencja Creative Commons Ukrainiec zamordowany w mieszkaniu. 19-latek zatrzymany

Horror w bloku

Ukrainiec zamordowany w mieszkaniu. Został zadźgany nożem. 19-latek zatrzymany

2023-09-07 11:25

Policjanci i prokuratorzy badają sprawę śmierci 34-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna zginął w mieszkaniu, na osiedlu Wybickiego w Kartuzach (woj. pomorskie). Do sprawy zatrzymano 19-letniego rodaka zamordowanego.

O sprawie jako pierwsi poinformowali dziennikarze "Radia Gdańsk". W środę (6 września 2023 r.) w godzinach nocnych policjanci otrzymali zgłoszenie o rannym mężczyźnie. Pojechali na osiedle Wybickiego w Kartuzach, ale na ratunek dla poszkodowanego było już za późno. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 34-letni Ukrainiec zginął od ciosów nożem. Postępowanie dotyczy zabójstwa. 

Kartuzy: 19-latek z Ukrainy zasztyletował rodaka?

Prokurator Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku przekazała Polskiej Agencji Prasowej, że do sprawy został zatrzymany 19-letni Ukrainiec. - Wyjaśniamy przyczyny i okoliczności - powiedziała. 

Policjanci przesłuchali jedną osobę w charakterze świadka. Na więcej informacji trzeba będzie poczekać. Do tematu będziemy wracali w kolejnych materiałach. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Najsłynniejsi seryjni mordercy PRL

Pytanie 1 z 10
Karol Kot, krakowski morderca z lat 60. nazywany był...
Morderstwo w Kaniach pod Pruszkowem. Zamordowano niepełnosprawnego Tadeusza
Listen on Spreaker.