Koczała: Myśliwy znalazł w lesie rozbity wóz. W środku było ciało

i

Autor: mat. prasowe Pomorska Policja Koczała: Myśliwy znalazł w lesie rozbity wóz. W środku było ciało

Nocne odkrycie na Pomorzu

W lesie trafił na rozbity wóz. W środku było ciało!

2022-09-05 16:44

W sobotnią noc myśliwy przemierzał las w gminie Koczała, kiedy niedaleko miejscowości Starzno natknął się na rozbity, przewrócony na dach osobowy samochód. Wewnątrz znalazł ciało - jak się później okazało - kierowcy, 71-letniego mężczyzny. Policja wyjaśnia śmierć seniora.

Do odkrycia doszło w sobotnie wieczór 3 września. Myśliwy przechodząc przez gminną drogę leśną niedaleko Starzna (woj. pomorskie) ok. 20.00 natknął się na przewrócony samochód. Wewnątrz były zwłoki kierowcy. Zawiadomił służby - wstępnie ustalono, że ciało należy do 71-letniego kierowcy seata, który przejeżdżając tamtędy stracił panowanie nad wozem i uderzył w pobliskie drzewo, następnie dachując.

Zobacz też: Awaryjne lądowanie awionetki w Zatoce Puckiej! Na pokładzie cztery osoby

Białystok. Trafił za kratki za zabójstwo sprzed 30 lat. Ofiar było więcej

Ciało na wniosek prokuratora zabezpieczono do sekcji zwłok, trwa ustalanie przebiegu wydarzeń. Na razie wiadomo, że 71-letni kierowca, mieszkaniec gminy, miał wyjechać z domu około 14.00. Co wydarzało się pomiędzy wypadkiem a odkryciem zwłok przez myśliwego - na razie nie wiadomo. Jasne jest natomiast, że prokuratura w Miastku prowadzi śledztwo pod kątem "spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym". - Wstępnie nie mamy dowodów na to, by udział w zdarzeniu brał inny pojazd - powiedział w romzowie z TVN24 prokurator Krzemianowski.