Wypadek w Mierzynie! Wracali do domu po pracy. Zginęli straszną śmiercią [NOWE FAKTY]

2020-07-15 9:36
Wypadek autobusu w Mierzynie
Autor: OSP Gniewino Wypadek autobusu w Mierzynie

Wypadek autobusu w Mierzynie na Pomorzu! Do wypadku autobusu doszło we wtorek, 14 lipca, przed godziną 15:00 w Mierzynie w powiecie wejherowskim. Jadący tamtejszą drogą powiatową pojazd, który przewoził kilkudziesięciu pasażerów, zderzył się z nieznanych przyczyn z osobowym autem, po czym uderzył w drzewo.

Wypadek autobusu w Mierzynie na Pomorzu! Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, około godz. 14:40 w Mierzynie w powiecie wejherowskim. Autobus wiozący 31 osób zderzył się z osobowym autem, a później uderzył w drzewo. Na miejscu zginęły trzy osoby. Trzy osoby są w stanie ciężkim. Kolejne trzy są w stanie średnim.

Dwie osoby zginęły na miejscu, kolejna zmarła po reanimacji.

Najciężej poszkodowani zostali przetransportowani helikopterami do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, szpitala Copernicus w Gdańsku i szpitala specjalistycznego w Słupsku.

Służby pracowały na miejscu wypadku do północy. W środę, droga jest już przejezdna. 

Dźwirzyno. Wypadek z udziałem dwóch autobusów. Kilkanaście osób jest rannych

W związku z wypadkiem autokaru na terenie pow. wejherowskiego, w którym śmierć poniosły 3 osoby, a 6 osób zostało rannych, Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku powołał grupę ekspertów śledczych, którzy szczegółowo wyjaśnią przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Autokarem podróżowali pracownicy pierwszej zmiany działu produkcji firmy Graal. S.A. Jechali do domów po zakończonej już pracy. Marcin Białobrzeski z firmy Graal S.A. podczas konferencji prasowej z dziennikarzami zapewnił, że firma otoczyła pracowników pomocą psychologiczną. - Zapewnimy opiekę pracownikom poszkodowanym i pracownikom związanym z wypadkiem. Powołaliśmy również  sztab kryzysowy - dodaje. 

W akcji brały udział aż trzy śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, dziesięć karetek i 12 zastępów straży pożarnej.  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE