ZWŁOKI Iwony Wieczorek ukryto na tej działce? Janusz Szostak o WYKOPACH i NOWYCH FAKTACH

2020-07-14 21:30
Poszukiwania Iwony Wieczorek w Gdańsku
Autor: Fundacja Na Tropie

Poszukiwania Iwony Wieczorek prowadzone przez ekipę Janusza Szostaka dają olbrzymią nadzieję na wyjaśnienie sprawy! Dziennikarz śledczy i autor książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" od lat zajmuje się tajemniczym zaginięciem. Jak twierdzi, nigdy wcześniej nikt nie był tak blisko rozwiązania zagadki. Przy pomocy ekspertów oraz wolontariuszy przeszukiwana była dziś działka w Gdańsku. Jutro przedstawiciele fundacji "Na Tropie" wrócą tam, by kontynuować działania. W tym tygodniu minie dekada od dnia, w którym Iwonę widziano po raz ostatni. Czy prawda o okolicznościach zniknięcia dziewczyny niebawem wyjdzie na jaw?

Iwona Wieczorek została zamordowana? To tu szukają ciała!

Jak mówi Janusz Szostak, udało się ustalić miejsce, gdzie z dużą dozą prawdopodobieństwa może znajdować się ciało Iwony Wieczorek. Mowa o terenach działkowych między alejami Macieja Płażyńskiego i Hallera w Gdańsku. Dzisiaj fundacja "Na Tropie" oraz ekipa z Wydziału Geofizyki Uniwersytetu Warszawskiego sprawdzały wytypowane fragmenty terenu georadarem. Teraz trwa analizowanie i odczytywanie wyników z urządzenia. Wykopy były prowadzone w trzech miejscach. To jednak nie wszystko. - Przeszukiwaliśmy też zagracone pomieszczenia, co zajęło kilka godzin. Jutro chcemy wrócić w miejsce, gdzie wcześniej trafiono na ślady krwi. Sprawdzimy też pozostałe pomieszczenia, a z georadarem zamierzamy przejść też na sąsiednią działkę - tłumaczy Janusz Szostak. Środowe prace powinny ruszyć około godziny 9:00. - Będziemy także wypompowywali wodę ze zbiorników zakopanych w ziemi. Pomoże nam Zintegrowana Służba Ratownicza z Gdańska - dodaje dziennikarz śledczy.

Poszukiwania Iwony Wieczorek przez Janusza Szostaka.

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Nowe szokujące fakty

Autor książki Wydawnictwa Harde "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" prowadził dziś kolejne rozmowy z osobami z bliskiego otoczenia zaginionej przed dziesięcioma laty dziewczyny. Okazuje się, że po tak długim czasie wypływają kolejne informacje. - To, czego się dowiadujemy o tle tego zaginięcia, jest szokujące - mówi Janusz Szostak. - Są fakty, które wywróciły moje dotychczasowe spojrzenie na ten temat. To rzeczy, które po latach badania sprawy Iwony Wieczorek mogą mnie jeszcze mocno zaskoczyć i zadziwić - dodaje.

Poszukiwania szczątków nastolatki mogą potrwać. Jeżeli działania na wspomnianych działkach nie przyniosą skutku, ekipa fundacji "Na Tropie" nie ma zamiaru się poddać. O pozostałych wytypowanych lokalizacjach przeczytasz w naszym artykule Znajdą ciało Iwony Wieczorek? "Te cztery miejsca trzeba przeszukać" [SZCZEGÓŁY]. - Jutro czeka nas jeszcze kilka rozmów z ludźmi związanymi z Iwoną - mówi Janusz Szostak. - Głęboko wierzę, że niebawem poznamy prawdę - dodaje.

Książka pt. "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" jest dostępna w sprzedaży internetowej [KLIKNIJ TUTAJ]

Co się stało z Iwoną Wieczorek
Autor: Wydawnictwo Harde "Co się stało z Iwoną Wieczorek" Link: "Co się stało z Iwoną Wieczorek?"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE