Kim jest Iwona Wieczorek? 19-latka zaginęła 10 lat temu

2020-07-14 16:33
Iwona Wieczorek
Autor: Archiwum Iwona Wieczorek

Kim jest Iwona Wieczorek? 19-letnia gdańszczanka zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Młoda dziewczyna wracała samotnie do swojego domu w Gdańsku z imprezy w Sopocie. Między 3 a 4 rano monitoring miejski zarejestrował, jak zaginiona idzie deptakiem w rejonie Jelitkowa. Iwona Wieczorek miała do domu około 15 minut drogi. Nie dotarła do niego.

Kim jest Iwona Wieczorek? 19-latka zaginęła 10 lat temu

W nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku zaginęła Iwona Wieczorek z Gdańska.

19-letnia Iwona Wieczorek w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku wracała z imprezy w Sopocie. Ten wieczór nastolatka spędziła ze znajomymi. Ci po raz ostatni widzieli ją chwilę przed godziną 3 nad ranem. Z ich relacji wynika, że miało dojść do kłótni, po której Iwona Wieczorek opuściła klub i sama poszła do domu w Gdańsku.

Przeczytaj: Zaginięcie Iwony Wieczorek. Ujawniono ostatnie połączenia z jej telefonu. To daje do myślenia

Iwona Wieczorek w drodze powrotnej, między 3 a 4 rano, rozmawiała przez telefon ze znajomą. Nastolatkę nagrał monitoring miejski. Na nagraniu widać, jak zaginiona Iwona Wieczorek idzie deptakiem w rejonie Jelitkowa. Do domu miała zaledwie 15 minut drogi.

Poszukiwania Iwony Wieczorek przez Janusza Szostaka.

Kim jest Iwona Wieczorek? 19-latka zaginęła 10 lat temu

Przez ostatnie 10 lat mama Iwony Wieczorek czeka na informację od policji. Chce wiedzieć co stało się z jej córką. Kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że jej dziecko nie żyje. Chce poznać prawdę dotyczącą tego, co spotkało Iwonę.

Przeczytaj: Zaginięcie Iwony Wieczorek. Tajemnicze ślady krwi doprowadzą do mordercy? [ZDJĘCIA | WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE