Zabójca Adamowicza na scenie

i

Autor: Super Express Zabójca Adamowicza na scenie

Zabójstwo Adamowicza. Zatrzymano szefa ochrony! Stefan W. nie miał plakietki "Media"?!

2019-01-21 8:00

Prokuratura Krajowa poinformowała o zatrzymaniu szefa ochrony imprezy WOŚP, która odbyła się 13 stycznia w Gdańsku. Mężczyzna miał wprowadzić policję w błąd.

Aktualizacja: Dariusz S. usłyszał zarzuty składania fałszywych zeznań oraz podżegania innych do składania fałszywych zeznań.

WOŚP w Gdańsku. Szef ochrony zatrzymany

Jak wynika z ustaleń prokuratury, Stefan W. nie posłużył się identyfikatorem dla mediów, wchodząc na scenę WOŚP przy Złotej Bramie. Przypomnijmy, że dzień po ataku nożownika w szpitalu zmarł prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

- Na polecenie prokuratury został zatrzymany szef ochrony imprezy WOŚP z 13 stycznia w Gdańsku - czytamy na Twitterze Prokuratury Krajowej. - Wprowadził policję w błąd, że Stefan W. posługiwał się plakietką Media - informuje PK w kolejnym wpisie.


Ujawnione dziś informacje całkowicie zaprzeczają wcześniejszym doniesieniom. Sprawę Stefana W. prowadzi Prokuratura Okręgowa w Gdańsku.

Zobacz także: Morderca Adamowicza nie przyznaje się do winy. Co ustaliła prokuratura?

WZRUSZAJĄCE SŁOWA ŻONY I CÓRKI PODCZAS POGRZEBU PAWŁA ADAMOWICZA. ZOBACZ WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE