Obrzydliwe zachowanie

Załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne na oczach siostry i szwagra! Robił im też gorsze rzeczy [ZDJĘCIA]

2023-10-03 8:28

Policja w Pucku zatrzymała 62-letniego mężczyznę, który m.in. załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne gdzie popadnie, mieszkając razem z siostrą i szwagrem. Mężczyzna ponadto wszczynał awantury, w czasie których obrażał obydwoje, a do tego miał kilkakrotnie uderzyć swojego szwagra w twarz. Wszystko trwało kilka miesięcy, dlatego podejrzany został aresztowany.

Puck. 62-latek załatwiał potrzeby fizjologiczne na oczach siostry i szwagra

62-latek z powiatu puckiego znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją siostrą i szwagrem, m.in. załatwiając swoje potrzeby fizjologiczne gdzie popadnie, choć mieszkał z obydwojgiem w jednym domu. W czasie gehenny, która trwała przez kilka miesięcy, mężczyzna regularnie wszczynał awantury, krytykując i wyzywając poszkodowanych. Do tego zakłócał nocny spoczynek, niszczył domowe mienie i wymuszał na bliskich, by dali mu pieniądze na zakup alkoholu i papierosów. Według ustaleń policji kilkakrotnie uderzył też swojego szwagra pięścią w twarz.

- Po ustaleniu okoliczności zdarzeń i zebraniu dostatecznych materiałów policjanci z puckiej patrolówki dokonali zatrzymania 62-latka podejrzanego o znęcanie się nad członkami rodziny. 62-latek został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania i osadzony w policyjnej celi. Skrupulatne zebrany przez śledczego materiał dowodowy potwierdził stosowanie przez 62-latka przemocy fizycznej i psychicznej wobec członków rodziny - informuje policja w Pucku.

Po zapoznaniu się z aktami sprawy sąd wobec 62-latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Rzeźnik z Gruzji usłyszał wyrok. 28-letnia Paulina zostało zamordowana