Zamaskowani bandyci pobili 13-latka. Okazało się, że to jego rówieśnicy

i

Autor: Pixabay Zamaskowani bandyci pobili 13-latka. Okazało się, że to jego rówieśnicy

13-latek pobity

Zamaskowani bandyci pobili 13-latka. Okazało się, że to jego rówieśnicy

2022-11-16 10:59

Policjanci z Tczewa zatrzymali trzech nastolatków, którzy pobili 13-letniego chłopca. Młodociani bandyci byli zamaskowani. Teraz za swoje zachowanie nastolatkowie odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.

Na początku listopada na jednej z ulic w Tczewie doszło do pobicia. - 13-latek został pobity przez grupę zamaskowanych osób, którzy następnie uciekli z miejsca zdarzenia. Matka pokrzywdzonego zawiadomiła policję - informuje oficer prasowy. Policjanci namierzyli 3 sprawców. To rówieśnicy 13-latka. W minionym tygodniu funkcjonariusz zespołu do spraw nieletnich skierował sprawę do sądu rodzinnego. Policjanci cały czas prowadzą działania, które pozwolą na ustalenie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia i udziału w nim pozostałych osób.

Wobec nieletniego zgodnie z Ustawą o Wspieraniu i Resocjalizacji Nieletnich sąd rodzinny może orzec m.in. umieszczenie w młodzieżowym ośrodku wychowawczym czy też w zakładzie poprawczym.

Nastolatka zniszczyła fontannę w Gorzowie Wielkopolskim
Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE