Pożar samochodu

i

Autor: Pixabay Zdj. ilustracyjne.

Stalker w areszcie

Zamienił życie byłej partnerki w piekło. Stalker zatrzymany po podpaleniu samochodu

2022-12-01 21:59

39-latek z Gdańska zamienił w piekło życie swojej byłej partnerki i jej matki. Mężczyzna m.in. podpalił samochód pokrzywdzonej i zniszczył auto stojące obok. Straty oszacowano na 65 tys. zł. Policjanci zatrzymali 39-latka.

Stalker podpalił samochód byłej partnerki

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Gdańsku, w poniedziałek (28 listopada) po północy policjanci odebrali zgłoszenie o pożarze dwóch pojazdów na jednej z ulic Nowego Portu. Z policyjnych ustaleń wynika, że podpalono bmw, przez co zniszczony został także zaparkowany obok mercedes. Właściciele obu aut wycenili straty w sumie na 65 tysięcy złotych. Policyjne śledztwo szybko pozwoliło dotrzeć do sprawcy. Jeszcze w dniu zgłoszenia, mundurowi zatrzymali 39-letniego mieszkańca Gdańska.

Okazało się, że mężczyzna podpalił bmw,które należy do jego byłej partnerki. Od kilku miesięcy 39-latek nękał kobietę oraz jej matkę. Sprawca nachodził kobiety w ich miejscu zamieszkania oraz wysysał SMS-y, w których groził byłej partnerce. Chciał w ten sposób zmusić ją do umożliwienia kontaktu z synem. Policjanci ustalili również, że 39-letni gdańszczanin 13 września zbił szybę w drzwiach pizzerii należącej do byłego pracodawcy, powodując starty na kwotę 680 zł.

Prokurator zarzucił 39-latkowi stalking oraz zniszczenia mienia. Na wniosek śledczych sąd aresztował 39-letniego mężczyznę na trzy miesiące. Za stalking podejrzanemu grozi do ośmiu lat więzienia.

CZYTAJ TEŻ: Ogień pochłonął ciała zakochanych. Stary opel Krzyśka rozbił się na pniu. "Jak zwykle winne drzewo"

Źródło: RMF FM

Sonda
Czy miałeś kiedyś do czynienia ze stalkingiem?
Wojciech Szczęsny nie wytrzymał po awansie! Polały się łzy

Mordował bez litości, nawet kobiety w ciąży!

Kim był Henryk Moruś? Posłuchaj historii jednego z najbardziej bezwzględnych polskich zabójców.

Listen to "Henryk Moruś - Bestia z Sulejowa. ZŁO-Zbrodnia, Łowca, Ofiara" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE