Policja z Leborka szuka świadków ataku zboczeńca

i

Autor: pixabay.com

Okropne!

Zboczeniec zaatakował dziewczynkę na przystanku w Leborku. Ważny komunikat policji

2022-10-05 15:40

Policjanci z Lęborka szukają świadków zdarzenia, jakie miało miejsce na przystanku przy ul. Zwycięstwa. Ustalony przez mundurowych mężczyzna miał dotykać nieletnią w miejscach intymnych.

Policjanci z Lęborka prowadzą sprawę dotyczącą zboczeńca, który miał się dopuścić doprowadzenia małoletniej osoby do innej czynności seksualnej. Polegało to na dotykaniu intymnych miejsc pokrzywdzonej. Do zdarzenia doszło 6 sierpnia 2022 roku około godziny 10:00 na przystanku MZK przy ulicy Zwycięstwa. Policja wystosowała ważny apel do ewentualnych świadków. - Wszystkich świadków lub osoby posiadające wiedzę na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP w Lęborku pod numerem 47 74 24 870 (od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00) lub całodobowo pod numerem alarmowym 112, ewentualnie z najbliższą jednostką Policji - czytamy w komunikacie.

Sonda
Czy kary dla księży pedofili powinny zostać zaostrzone?
Łowcy pedofilów zatrzymali syna komendanta policji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE