Koszmarne zderzenie dwóch tramwajów w Gdańsku! Cztery osoby trafiły do szpitala

i

Autor: Ania Gołata zdjęcie ilustracyjne

O krok od tragedii!

Koszmarne zderzenie dwóch tramwajów w Gdańsku! Cztery osoby trafiły do szpitala

2023-06-05 20:13

Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala po wypadku dwóch tramwajów na gdańskim Chełmie, do którego doszło w poniedziałek, 5 czerwca. Na miejscu pracował prokurator i policyjny technik.

Gdańsk: Cztery osoby przewiezione do szpitala po wypadku dwóch tramwajów na Chełmie

- W poniedziałek, 5 czerwca przed godz. 17.00 oficer dyżurny odebrał zgłoszenie, że przy ul. Profesora Romualda Cebertowicza na gdańskim Chełmie zderzyły się dwa tramwaje. Na miejscu pracowały trzy patrole ruchu drogowego oraz inne służby - przekazał PAP oficer prasowy gdańskiej policji asp. szt. Mariusz Chrzanowski.

Dodał, że funkcjonariusze pomogli ratownikom podczas udzielania pomocy poszkodowanym i kierowali ruchem. Na miejscu wypadku pracował też prokurator oraz policyjny technik. - Policjanci wykonywali oględziny, zabezpieczyli ślady i będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności zdarzenia - zapewnił.

Zobacz: Pijana w sztok 24-latka straciła rozum! Ugryzła człowieka, który chciał jej pomóc

Oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Gdańsku bryg. Łukasz Płusa podał, że po zderzeniu do szpitala zostały przewiezione cztery osoby. - Ze wstępnych informacji wynika, że do zderzenia tramwajów doszło, gdy jeden z nich stał na przystanku, a drugi najechał na jego tył - mówiła rzeczniczka Gdańskich Autobusów i Tramwajów Anna Dobrowolska. Zapewniła, że przyczyny wypadku będą wyjaśniane.

Sonda
Korzystasz z komunikacji miejskiej?
Tragedia w Warszawie. Czterolatek zginął pod tramwajem